CHP İstanbul Aday Adayları İsim Listesi

CHP İstanbul yönetimi CHP’nin İstanbul ilçelerinden aday adayı olanların listesini duyurdu. Buna göre Kartal’dan 8 kişi aday adayı oldu.

Kartal’da kimin aday yapılacağı ise merkezden yapılan atamayla olacağı iddia ediliyor.

İşte CHP’den İstanbul için aday adayı olanların tam sıralı listesi:

Adalar: Mustafa Farsakoğlu (Başkan), Metin Kaya, Mehmet Dündar Traş, Deniz Emin Tüfekçi, Genco Erkan Doğan, Nilben Ayşe Postacı, Hıdır Delipınar, Oktay Altın, Recep Çalı, Avni Kurtuldu
Arnavutköy: Aday Adayı YOK
Ataşehir: Battal İlgezdi (Başkan), Nurettin Öğüçoğulları, Beytullah Doğanay, Sani Yıldırım, Sefa Sarısoy, Cemal Zafernuhoğlu
Avcılar: Mustafa Değirmenci (Başkan), Cafer Çınar, Hanay Handan Benli, Suat Kenan Tınaztepe, Erhan Bozan,Nadir Aras, Necdet Ayaydın, Orhan Duran, Seher Okşan Kadırgan, Ufuk Özdündar, Ali Özyurt, Mustafa Küpeli
Bağcılar: Cengiz Kaya, Mehmet Ali Ersoy, Ümit Yurdakul
Bahçelievler: Abdullah Durukan, Mehmet Ali Özkan, Turan Aydoğan
Bayrampaşa: Zahid Gürdal, İlhan Demirkol, Hasan Mutlu
Başakşehir: Özgür Karabat, İsmail Çiçin, Şefik Ok, Leyla Yılmaz, Ahmet Fethi Oral
Beylikdüzü: Ekrem İmamoğlu, Seyfettin Başkan, Muharrem Alparslan, İbrahim Mendeşağu, Doç. Mustafa Melek, Osman Gürcal Çelikol, Şeref Albeniz, G. Yücel Aslıoğlu, Hüseyin Demirkaya, Mehmet Çoban,
Bakırköy: Ateş Ünal Erzen (Başkan), Selçuk Biber, Ali Fatinoğlu, Özen Güven, Selahattin Görkey, Ziya Dinaslı
Beşiktaş: İsmail Ünal (Başkan), Bülent Tatar, Ahmet Yoldar, Erol Köktürk, Hakan Atalay, Sabahatin Öztürk, Esat Aycibin, Özgür Koçak (Beşiktaş Çarşı Grubu üyesi), Ferihan Karasu, Baykal Özbek, Firdevs Köroğlu, M. Uygur Başakarslan, Soner Karakuş, Seyfullah Beysülen
Beykoz:  Alaattin Köseler, Devrim Altıntaş, Hüseyin Öztürk, Şaban Tören, Sadık Arslan,Kenan Pekşen, Hüseyin Karataş, Haşim Aydın, Kenan Öner, Aydın Düzgün, Nafiz Ünlü, İsmail Gürkan
Beyoğlu: Gülseren Onanç (PM üyesi), Halil Kaya Özer, Kemal Yılmaz, Engin Baba, Serhad Uslan, Orhan Çoban, Engin Baba, Hasan Yalçın, Şahin Özdemir, Işık Öğütçü, Hüseyin Aslan, Ali Gencal
Büyükçekmece: Hasan Akgün (Belediye Başkanı), Mehtap Tazegül, Ercan Tekdemir, Erkan Koçali
Çatalca: Cem Kara (Belediye Başkanı), Engin Akman (Durusu eski Belediye Başkanı)
Çekmeköy: Mehmet Yeşilyurt, Hasan Genç, Ali Rıza Yıldız
Esenyurt: Kemal Deniz Bozkurt, Hakan Ataklı, Eyüp Cem Kantar
Esenler: Aday Adayı YOK
Eyüp: İbrahim Söylemez, Mehmet Erarslan, Muhterem Aktaş, Selçuk Hiçsönmez,  Ferzan Özer, Metin Ünlü, Yüsel Kaya, İsmail Altuntaş, Mustafa Terzi, Cahit Ataker, Ali Kılavuz, Zeki Yalazay, Turan Tosya,  Galip Mamal, Hayri Has, Mustafa Ceylan
Gaziosmanpaşa: Yusuf Ergüven, Ferhat Epözdemir
Güngören: Mehmet Akyürek, Mahmut Özçelik
Fatih: İlhan Dabakoğlu, Uğur Ataş
Kadıköy: Selami Öztürk (Belediye Başkanı), Kemal Çalışkan ve Aykut Nuhoğlu, Ayşe İncibeşpınar
Kâğıthane: İrfan Aydın, İbrahim Dülgar, Kemal Taştan, Fevzi Şit, Orhan Çakır
Kartal: Dr. Altınok Öz (Belediye Bakanı), Dr. Hüsnü Süslü, Mustafa Kul, Birsen Demirel, Erol Altınoğlu,Zeynep Gülru Özkan, Ali Turabi Artuç, Mustafa Yalçınkaya
Küçükçekmece: Gürkan Canol, Kemal Çebi, Sezai Aynalı, Oruç Oymak, Fatih Üstünbaş, Gökhan Gümüşdağ
Maltepe: Prof. Dr. Mustafa Zengin (Belediye Bakanı), Engin Özkan, Muhittin Erdem, Murat Kapan, Arif Özdemir, Süleyman Kıpırtı, Ömer Ekşioğlu, Selma Oya Akay,Ömer Lütfi Somun, Sabiha Özkan, Olcay Çavdar, Ali Kılıç
Pendik: Bayram Bekar, Tuncer Özyavuz, Bilal Gündoğdu, Muhammed Gülenç, İsmail Kabakçı, Hasan Basri Özbek, Abidin Erken
Sarıyer: Şükrü Genç (Belediye Başkanı), Betül İstanbullu, Güner Şahin, Ali İhsan Özdemir, İhsan Tanyıldız, Nazan Şenolsun, Cengiz Alp
Sancaktepe: Hakkı Sağlam (Belediye Meclis üyesi), Fikret Şahin, Özgen Nama, Seyfi Ergül, Reşat Şahin Öztürk
Sultanbeyli: Reşat Şahin Öztürk
Silivri: Özcan Işıklar (Belediye Başkanı), Selami Değirmenci (Eski Belediye Başkanı), Hüseyin Şahin, Abdullah Yıldırım
Sultangazi: Hüseyin Kara, İsa Evsal Yucal, Ali Acar
Şile: Aras Arslan, Zeki Şen
Şişli: Kenan Malkoç, Dursun Çatı (Belediye Meclis üyesi), Muammer Keskin, Nuri Yılmaz, Hıdır Tanrıverdi, Mustafa Demir
Tuzla: Salim Gürsoy, Ali Çelik, Cevat Uyanık, Hatice Bayram, Hüseyin İldad, Gülay Çelik, Selçuk Sarıyar
Üsküdar: Aysel Can Ekşi, İrfan Karacan, Ahmet Kılıç, Hüseyin Ali Köklü, Orhan Egin, Nezih Küçükerde
Ümraniye:  Mehmet Özkaya
Zeytinburnu: Mustafa Fazlıoğlu,Zeki Durmuşoğlu, Hasan Ali Hayıroğlu, Metin Tarhan

Filtre: Maviler Anadolu Yakasıdır, Siyahlar ise Avrupa Yakasıdır. Kırmızı ise bizim yayın yaptığımız ilçe olan Kartal’dır.

Bu habere 2 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar
Yazar resmi
gökhan demiralp

sn Reşat Şahin Öztürk siz sultanbeyliyi ne kadar tanıyosunuzda burdan aday adaylığınızı açıklıyorsunuz.ne vaatte bulunacaksınız bir açıklarmısınız…

Yazar resmi
ESNAF-İŞÇİ SINIFI ÇOCUKLARI

Kartal ‘da Bürokratik- Elitist (Bürokrat-Memur çocuklarının istihdam edildiği) ve etnik (TSEG+N)-Faşizan ile mezhepsel ve cemaatçi (Gülen vb) yapıya dayalı yönetim ve istihdam anlayışını yıkacak, yerine Halkın Özgür-bağlantısız çocuklarını (Ötekileştirilen-Arkasında bürokrat ve Başkanın (SSK+Anadolu Yakası Geri Dönüşümcüler Kooperatifi) ve eşinin (Banka-CitiBank) mesai arkadaşları ve çocuklarının ve cemaat üyesi olmayanları) temsil edecek. Nitelikli ve nicelikli adaylara başarılar dileriz.