Çekmeköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Muhammed Sarı’nın Vedası Ağlattı

Çekmeköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Muhammed Sarı, Rize’nin Çayeli İlçesi Belediye Başkan Aday Adaylığı için memuriyetten istifa etti. 2009 yılında ilçe olan Çekmeköy Belediyesi’nde 2011 yılında kurulan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün kurucu müdürü olan Muhammed Sarı, birlikte başarılı projelere imza attığı ekibi tarafından uğurlandı.

Muhammed Sarı, kahvaltıda bir araya geldiği çalışma arkadaşlarıyla helalleşirken şunları söyledi: “Müdürlüğümüzün 35. personel toplantısını gerçekleştiriyoruz. 2009 yılının Mayıs ayında geldiğim Çekmeköy Belediyesi’nde 2011 yılında Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nü kurma görevini üstlendim. 6 kişi ile çıktığımız bu yolda 40 kişilik bir ekip olduk. Fakire, fukaraya yardım etmek için seferber olduk. Müdürlüğün kurumsallaşma faaliyetleri tamamlandı. Sistem yerine oturdu. Bugün gelinen noktada bir başarı söz konusu ve bu başarıda zaman mevhumu gözetmeden çalışan personelin alın teri var.” dedi.

Teknoloji ve insan gücünü birleştirerek ortaya koyduğu başarılı projelerle adından söz ettiren Sarı, “Çayeli Belediye Başkanlığı için yola çıktık. Zor bir süreç bizi bekliyor. Önce Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partimizin sonra da Çayeli halkının onayı gerekiyor. Bu süreçte dualarınızı eksik etmeyin. Ben hepinizden razıyım bugüne kadar gösterdiğiniz özverili çalışmalardan dolayı Allah da sizden razı olsun. Haklarınızı helal edin. Allah lütfeder de Çayeli Belediye Başkanı olursam Çayeli’nde ikinci bir eviniz olacak sakın unutmayın.” dedi.

Sarı’nın veda konuşması sırasında personelin büyük çoğunluğunun ağladığı dikkatlerden kaçmadı.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar