Sancaktepe’de Mahalle Anneleri Bir Araya Geldi

Sancaktepe Belediyesi Mutlu Evler Merkezi Mahalle Anneleri kahvaltı programda bir araya geldi. Başkanımız İsmail Erdem’in de katıldığı programda, yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Erdem: “Sizlerin varlığı bizim için büyük bir güçtür “dedi.

Sancaktepe Belediyesi Mutlu Evler Merkezi, Mahalle Anneleri için Ortadağ Tesisleri’nde 26 Kasım Salı günü kahvaltı program düzenledi. Başkanımız İsmail Erdem’in katıldığı programa, Mahalle Anneleri ve gönüllüleri katıldı. Başkan Erdem yaptığı konuşmasında, belediyenin hizmetlerini anlattı. Sancaktepe Belediyesi’nin örnek bir ilçe olması için gerçekleştirdiği hizmetlerden ve ileriye dönük projelerden bahsetti.

Mutlu Evler Merkezi’nin yaptığı çalışmaları çok önemsediğini belirten Başkanımız İsmail Erdem: “Doğaldır ki bu tür organizasyonlar için gönüllü ve özverili bireylere ihtiyaç var. Bu çalışmalar bir gönül ve şefkat hareketidir. Özveri ve çaba ister. Biz bunun için varız. Ümitsizlerin ümidi, ihtiyaç sahiplerinin ihtiyacı olabilmek için. Yardım dolu eller, sevgi dolu yürekler olmak için” şeklinde konuşmasını sürdürdü.

Mahalle annelerine hitaben: “Sizin asli vazifeniz mahalle ihtiyaç sahipleri, yetim, yaşlılar ve bizim ulaşamadığımız insanlara ulaşmak onların belediyemiz hizmetlerinden faydalanmalarını sağlamaktır. Sizler mahalle anneleri olarak Sancaktepe halkı ve bizlerin arasında köprü vazifesi görmektesiniz. Sizlerin varlığı bizim için büyük bir güçtür” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanımız İsmail Erdem, mahalle annelerinin çeşitli konulardaki sorularını da cevaplandırdı.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar