Saadet Partisi İBB ve ilçe adaylarına yoğun ilgi

Saadet Partisi’nin Küçükçekmece Arena Mega Salonu’nda yapılan aday tanıtım toplantısına halk yoğun ilgi gösterdi. Toplantıda Genel Başkan Mustafa Kamalak bir konuşma gerçekleştirdi.

Gezi olaylarına değinen Kamalak, “Eğer hükümet yetkilileri, Gezi Parkı’nda, ‘ağaçlara dokunmayın’ diyen gençlere, ‘Amacınız ağaçsa, fidanı benden, buyrun İstanbul’un etrafına yüz bin fidan dikelim’ demiş olsaydı, acaba bir tek gencimizin burnu kanar mıydı? Bir tek esnafımızın camı kırılır mıydı? Türkiye bir kuruşluk zarara uğrar mıydı?” dedi.

>> Fotoğraflar için tıklayın

Kamalak, tarihi yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla ilgili de “Bundan sonra milletimiz, polisine, savcısına, hakimine, mahkemesine güvenemeyecektir. Peki kime güvenecek. Tek sığınak kalıyor geriye; milli görüş” değerlendirmesinde bulundu.

Kartal: Ali İsmail Kızılgöz

Saadet Partisi Kartal adayı olarak Ali İsmail Kızılgöz açıklandı. İBB adayı ise İl Başkanı Selman Esmerer oldu.

Toplantıda, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayının yanısıra, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beykoz, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Tuzla, Ümraniye Zeytinburnu belediye başkan adayları da açıklandı.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar