Sarıgül’den engelli adaylara tam destek

CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Mustafa Sarıgül, Çekmeköy’de vatandaşlara seslendi. Sarıgül, “Allah gani gani rahmet eylesin Erbakan Hoca’nın ekmeğinin üzerine oturdunuz. Şimdi o ekmek artık bitti… Sizi gidiler sizi…” diye konuştu.Konuşması sırasında Engelliler Meclis Üye Aday adaylarına Müjdeyi verdi.

İstanbulluların yüzde 100’ün kucaklayacağını belirten Sarıgül, ” İktidar diyor ki bana yurttaşlarımın yüzde 50’si lazım. Geri kalan ne yaparsa yapsın. O zaman ne oluyor. Allah korusun Taksim’de palalı gençler sokağa çıkıyor. Kadınlarımıza tekme atıyorlar. Ben bu meydandan söz veriyorum. Yurttaşlarımın yüzde 100’ünü kucaklayacağım” diye konuştu.Başta bayanlarımıza gençlerimize ve özellikle her ilçeden bir engelli kardeşimizi yerel yönetimlerde Meclis Üyeliklerinde seçilecek sıralardan destekleyeceğiz dedi.Ataşehir Belediyesi CHP Engelli Meclis üyesi Aday Adayı olan Ataşehir Engelliler Derneği Genel Başkanı Birol EKŞİ’de tebrik eden Mustafa SARIGÜL çalışmalarınıza devam edin sizleri Mecliste göreceğiz diyerek Engelli bireylere verdiği önemi ve desteğini bir kez daha belirtmiş oldu

“ZANNEDİYORLAR Kİ ELEKTRİĞİ KESERİZ, OYLARI DEĞİŞTİRİRİZ”

“Sağolsunlar paraları çok. Televizyonlar da billboardlarda öyle tanıtımlar yapıyorlar ki” diyen Sarıgül, “Demokrasilerde insanlar kendi dönemleri için düşünür. Bir de yazmışlar. 2023. Neredeyse 2030 yazacaklar. Siz sandıktan çıkacağınızı nerden biliyorsunuz. Ama şöyle biliyorlar. Zannediyorlar ki elektriği keseriz, oyları değiştiririz” şeklinde konuştu.

Kendisini destekleyenlerden sosyal medyada da destek isteyen Sarıgül, ” 7 bin kişiyi görevlendirmişler. Maaşlı adamlar. Nerede Sarıgül çıksa maşallah 50 tane aynı isimle atıyorlar. Benimde gençlikten ricam şu: Sosyal medyada çok destek veriyorum. Yakında televizyonlarda  bizim burnumuzu bile göstermeyecekler. Çünkü benim yandaş medyam yok. Benim sadece Allah’ım ve sizler varsınız” ifadelerini kullandı.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar