Kartal Halkı Kararını Veriyor (Dev Anket)

Son günlerde herkes bir şeyler üfürüyor. Destekçisi olduğuna iyi görünmek için belki de her türlü çabaya giriyor. Kimisi de panikte. Kimisi seçimlerle ayrıcalıklarının sona ereceğini düşündüğü için kimisi de başka nedenlerle. Peki halk bunun hangi tarafında, halk ne diyor? Biz de adaylar açıklanmadan önce son anketi yapalım dedik ve Kartal halkının düşüncesinin ne olduğunu görelim dedik. Kamuoyu kimden taraf?

12-26 Ocak arası, 2 hafta sürecek dev kamuoyu yoklaması ile gerçekler ortaya çıkacak.

[poll id=”10″]

[poll id=”11″]

[poll id=”12″]

[poll id=”13″]

Bu habere 4 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar
Yazar resmi
sinem

yücel kara olmalııııı

Yazar resmi
Deniz

Sahte oylar silinmeyince yine Ali turabi artuç başa geçti 🙂 bakalım silinince ne olacak merak ediyorum. Kartalda şu anda seçim olsa tek kazanacak aday Mustafa Kul’dur. 1980 ve 1990 larda Erzincan’da yaşayan seçmenin büyük bölümü şu anda Kartal da ikamet ediyor. Onlarda sayın bakanın nasıl bir çalışma şeklinin olduğunu çok iyi biliyor. Edirne’den Kars’a kadar sen ben ayrımı yapmadan tüm insanların sorunlarını çözen sayın kul çok kozmopolit bir yer olan kartalda tüm yurttaşların sıkıntılarıyla ayrı ayrı ilgileneceği inancındayım. Birileri gibi bir meclis üyesini gel lan buraya diye çağırmayacak, birileri gibi parti toplantılarında il başkanının karşısında bacak bacak üzerine atmayacak, birileri gibi her gelen ilçe başkanı ile tartışmayacak, birileri gibi genel başkanı istanbula geldiğinde onu şişme mont ve 15 günlük sakallarla karşılamayacak, birileri gibi günün 24 saati gerek makam odasında gerek meyhanelerde üstelik çalışma saatlerinde içip içip halkın içinde cirit atıp kendini rezil etmeyecek. Saygılarımla..

Yazar resmi
KARTAL CAN

kARTAL DIŞI IP ADRESLERİ NASIL ENGELLENİYOR

    Yazar resmi
    Kartal 24

    Merhaba, sahte oyları teknik çalışma ile sileceğiz. Anketlerin güvenilirliğine büyük önem vermekteyiz. Bu konuda içiniz rahat olsun. Önemli not: Sahte oyların silinmesi işlemini Pazar günü yapacağız.