AK Parti İzmir ilçeleri belediye meclis üye aday listeleri

Aliağa: Kazım Ulaş, Zülküf Koçoğlu, Fatma Bayar, Aslan Erol Mete, Mehmet Yeşil, Engin Kolcu, Abdurrezzak Yaşar, Mustafa Uzunoğlu, Yaşar Gidici, Kerim Taşçı.

Balçova: İbrahim Görücüoğlu, Sabahattin Soytemiz, Evrim Özen, Aşkın Akıncı, Meltem Ölmez, Fuar Hızarcı, Şemsettin Baradaş, Nihat karabulut, Abdullah Salkım, Hülya Çayır.

Bayındır: Mehmet Çıplaklı, Veysel bakıcıol, İsmail Ekeroğlu, Yasemin Albaşoğlu, Ziya Güler, Veli Karsel, mehmet kurnaz, mehmet İlkan, Halil İbrahim Malaş, Hüseyin Uygur.

Bayraklı: Ali kökoğuz, Hasan surözü, Çağlar Haspolat, kemal büyükkesim, Mikail bilici, Abdullah Aktaş, Rukiye Bayrak Karataş, Latif Aydemir, Tarkan Düzman, Mustafa Karaman,

Bergama: Mustafa Durmaz, Esat Karacan, H. Mahir Yazıcı, Hakan Koştu, Ayşe Gümüşkaşık Yazıcı, Ömer Sezginler, Hüseyin Batmaz, Ayşegül karışma, Seyran Güzeloğulları, Gürhan Umut.

Beydağ: Yakup Sert, Hüseyin Ay, Esin Karlut, Süleyman Nadi, Yahya Yumuşak, Asil Çakırer, Hayrullah Yıldırım, Mehmet Solak, Ruhi Irmak, Mehmet Dereli.

Bornova: Özen kızılırmak, Fatih taştan, Sait Tatlı, Reyhan Küçükbay, Cevdet Çayır, İsmail Bedir, Dursun Çetin, Hamza Yavuz, Hasan Ali Karaman, Bora Koçu.

Buca: Yusuf Kenan Çakar, Paşa Çelebi, Mustafa Alper Güldalı, Ünal Ömür, Necati Özcan, Yeşim Gülhan, Serkan Elçi, Çeliker Gökçin, Zeynep Şen, Emrullah Duran.

Çeşme: Dursun Bülent Tercan, Namık Kemal Aydoğdu, Levent Halit Baykal, Yüksel topal, Emin Yüce, Süleyman Tonga, Fatih Alıcı, Öznur sunay, Abdullah Yılmaz, Yusuf Dağde

Çiğli: Mesut Demirkaya, Nedim Aslan, Erdal polat, Bülent tural, Fuat Çankaya, Atilla Atlı, Ayşe küçük, Harun Dursun, Yeter Gören, Şenol Malkoç.

Dikili: Mehmet Önder Akşengür, Ali İmren, Nasuh sak, Yunus demirtunç, Aysel Gözükra, Ahmet Adnan Okur, Yüksel Akgül, türkan kozak, sitem kara Ali Evler

Foça: Yiğit Gönülcan, İrfan Çalışkan, Fatma Tilki, Ahmet Sinan Güler, Cüneyt Berberoğlu, Yavuz Bilir, İrfan Canseven, Mesut Saç Nevzat Çağlın, Nazan Şaşal.

Gaziemir: Adnan Yüksel, Ahmet Selçuk Sert, Yılmaz Eroğlu, Yılmaz Akın, Erhan Cantürk, Aytül Taşçı, Hüseyin Arslan, Yasin Mazlum, Fatih Ertürk, Ali Türkan.

Güzelbahçe: Müjde Çelik, Zafer Yorgancı, Kamil Ersan, Mustafa Özdoğan, Özcan Azak, Leyla Cemil, Nevzat Özberk, Batıhan Kotoğlu, Abdullah Su, Hüseyin Eren.

Karabağlar: Nazmi Kalyoncu, Azad Fazla, Bünyamin Demir, İmet Tunç, Kadir Tezel, Cevat Bekiroğlu, Osman Çokcan, Ayşe Arslan Erten, Mehmet Şirin Aydemir, Ömer Altınpınar.

Karaburun: İhsan Mete Ünal, Ahmet Değirmenci, Ahmet Akın, Fatma Saka San, Ercüment Boyacı Yılmaz, Abdülhamit Şahin, İlknur Demirkıran, Mehmet Naim Çillidağ.

Karşıyaka: Abdullah Mertoğlu, Banu Sayan, Ersin Güngör, Ayşen Namlı, Müslüm Karakeçili, Süleyman Demirkaya, Alpay Buzgan, Necla Çiçek, Kadir Akgün, Emre Aytar.

Kemalpaşa: Mehmet Türkmen, Mustafa Köse, Bülent Aksakal, Nergis Sayar Karakelle, Veysel Ağmil, Mustafa Derdiyok, Macit Şimşek, Yılmaz Güneş, Adil Çapangül, Halil Şenol Hamarat.

Kınık: Ahsen Özçam, Ahmet Açıkgöz, Hasan Koçlular, mustafa Sezgin, İbrahim Aktaş, Ayşe Kardaş, Muzafger Coşkun, Ali Erman, Necmi doğru, Oğuzkan Dere

Kiraz: Özcan Kaymak, Hüseyin Bülbül, Orhan Şanin, Cengiz sütçüoğlu, Ayşe Arslan, İszmail Çavuş, Osman karatepe, Cengiz Candan, Fatih Gürgen, raşit Çürükoğlu.

Konak: Bilal Doğan, Üneal Özsır, Ömür şanlı, Abdullah Siyahkoç, Ertuğrul Doğuç, Ebru Aslıer, Tevfik Erdoğan, Sait Başdaş, Metin Özçeri, Halil Şerit

Menderes: Ayşegül Duran Türker, İrfan Keskin, Mehmet Çağlak, Mehmet Sinan, Tamer Duman, Mahir Alpkurt, reyhan kaçmaz, Ahmet Saylık, Mustafa Karaca, Mustafa Gür.

Menemen: Arif Kuran, Hakkı Durmaz Mustafa Koç, Naim özdemir, Hülya Özenoğlu, Bayram Görer, Seyfo ülker Mehmet gökhan çelik İsmet Tuna, Orhan Aktaş

Narlıdere: Tuğrul Yemişçi, Mehmet Hanifi Dumlu, İlknur Arslan Rıdvan Hasgöçmen, Cihan Çetinok Orhan Gültekin, Ümit Yılmaz, Eyüp Akın Muammer Dumlubunar, Erkan özkan

Ödemiş: Erkut Şenbaş, Halil Güler, Halil Deveci, Hayriye Özlem Katırcı, Selahattin Kundak, İsmail Dadal, Yasemin Vural, Şakir Gelen, Hasan Gürgen, Serkan Ekrem

Seferihisar: Güler Böler, Kadir Başlı, Metin Kale, Ahmet Taş, Davut Kesici, Sadullah Erdoğmuş, Dilek Gülbağ, Erkan Kanlı, Şerif Ahmet Gülgönül, Abdullah Alper Turan

Selçuk: Osman Başterzi Burhan Becer, Fuat Kırıtak Orhan Karagüzel Nalan Başdemir Hakan Bayraklı, Ertan Serbest, Sıddık Demircan, Halil Olgun, Ayşe Arkun

Tire: Ali Taykut Ali Ayyıldız, Fatoş Banu Yıldırır Şen Yahya Saldık, Mustafa Maltepe Selman İçelli, İsmail Tapkın, Hüseyin Öztürk Sacide Ebeoğlu, Mehmet Ayhan Işık

Torbalı: Özgür Erman Çağlar, Göksel Dinçer, Nurhan İnce, Hüseyin Söyler, Hüseyin Karaman, Kenan Aktaş, Erdal Türksever, Turgut Buluş, Hakan Şen, Bayram Memiş

Urla: Mehmet Duman, Raşit Dur, Serdar Şener Zekiye Tamer İsmail Şengül Selahattin Küpeli Safiye Özcan Çiçek Ali Güler Ertuğrul Apak Cemal Aslan

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar