AK Parti Uşak il ve ilçeleri belediye meclis ve il genel meclisi üye aday listeleri

Ak Parti’nin netleşen İl ve İlçe meclis üyesi adayları listesi…

Merkez-

İl Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1- Ergün Kırdinli
2- Özer Erkek
3- Murat Kiriş
4- Zeki Ercel
5- Hasan Erdoğan
6- Pınar Günaç Kayış
7- Sedat Aydın
8- Hakan Uludağ
9- Akın Demir
10- Mehmet Demirhindi
11- Ercan Alkan
12- Mehmet Emin Akyay
13- Mesut Özbey
14- Sevgi Coşkun
15- Mehmet Yaşar
16- Salih Küçük
17- Feryal Sağnak
18- Tekin Gök
19- Mehmet Tufan
20- Osman Yılmaz
21- Enver Başakçıoğlu
22- Safiye Şarbay
23- Seyfi Karagöz
24- Muzaffer Efe
25- Nevzat Sözver
26- Ahmet Öztürk
27- İbrahim Ertuğrul
28- Asım Yaşar

Kontenjan: Emine Yıldırım, Ender Kuzgun, Ahmet Özbağ
İl Genel Meclis Üyesi Adayları

Merkez

1- Mehmet Nacar
2- İlknur Ertuğrul
3- Hüseyin Gürpınar
4- Zeki Karahan
5- Perihan Büber
6- Yusuf Saraçoğlu

Banaz

– Belediye Meclis Üyesi Adayları;
Mehmet Ali Koparan, Sabahattin Sümercan, Aysun Yıldız, Mehmet Dalkıran, Hüsnü Çakın, Süleyman Girgin, Hakkı Olgun, Nihat Şadak, Mehmet Acar, Gürkan Öztürk, Sadık Karadağ (Kontenjan)
Banaz
– İl Genel Meclisi Üyesi Adayları;
Abdülkadir Kılınç, Eşref Çelik, Murat Türkmen

Eşme
– Belediye Meclis Üyesi Adayları;
Çağdaş Keklikkıran, Sevgün Bingül, Tufan Özen, Ali Rıza Gedik, Nevzat Özeren, Süleyman Başer, Necati Yıldırım, Zehra Çallı, Fatih Küçük, Hüseyin Can, İsmail Demir (Kontenjan)
Eşme
– İl Genel Meclisi Üyesi Adayları;
Mesut Yalçın, Alaettin Furtana, Şahin Badem

Karahallı
– Belediye Meclis Üyesi Adayları;
Mehmet Ceyhan, Ufuk Gül, Nail Çarkıt, Nihat Çeker, Şerif Yüzbaşıoğlu, Murat Aysal, Cemal Bursalı, Hasbi Arıkan, Hasan Ali Işık (Kontenjan)
Karahallı
– İl Genel Meclisi Üyesi Adayları;
Şahin Erdoğan, Ahmet Bodur

Sivaslı
– Belediye Meclis Üyesi Adayları;
Mehmet Ezel, Yetkin Özdemir, Bayram Kocamış, Durgut Demirhan, Hamit Kandemir, Osman Beşer, Yaşar Karagöl, Yavuz Tuna, Turgay Çakar (Kontenjan)
Sivaslı
-İl Genel Meclis Üyesi Adayları;
Hakan Turgut, Ramazan Güneş

Ulubey
– Belediye Meclis Üyesi Adayları;
Ali Arslan, Halil Pehlivan, İsmail Sayıner, Hasan Terci, Kamil Ada, İbrahim Çanak, Halim Işık, Mustafa Bal, Nevzat İlhan (Kontenjan)
Ulubey
– İl Genel Meclisi Üyesi Adayları;
Tarık Çoruk, Yaşar Leblebici

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar