Yeni ses kaydı çıktı mı? Son dakika

Tomar tomar ve rüşvet olduğu iddia edilen paralar ortaya çıkınca yolsuzluklar gündemin bir numaralı maddesi haline gelmişti.

Türkiye, Erdoğan ve oğlu Bilal’in ses kayıtları şokunu yaşadı.Bugün Erdoğan’a ait olduğu iddia edilen bir ses kaydı daha internete yüklendi. Yüklemenin kimler tarafından yapıldığı belli değil ancak yine önceki kayıtla aynı hesaplardan yayınlandı.

Ses kayıtlarında Erdoğan ile oğlunun konuştuğu iddia ediliyor. Ses kayıtları internette dolaşıyor. Bu arada Başbakanlık, ilk ses kaydı yayınlanınca Başbakan Erdoğan ve Bilal Erdoğan arasındaki ses kaydı hakkında açıklama yapmıştı. Bakalım bugün çıkan 2.ses kaydı hakkında da açıklama yapılacak mı?

Başbakanlık’tan gündeme bomba gibi düşen ilk ses kaydı hakkında dün şu açıklama yapıldı:
“Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu arasında bir telefon görüşmesi olduğu iddiası eşliğinde, bu akşam internet aracılığıyla servis edilmiş olan ses kayıtları, ahlaksızca bir montaj ürünü olup tümüyle gerçek dışıdır. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı’nı hedef alan bu kirli tezgâhı kuranlardan hukuk içinde hesap sorulacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar