Mustafa Sarıgül Pazar günü dev projeleri açıklıyor

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, seçim arefesinde mitingler düzenliyor. Mustafa Sarıgül pazar günü İstanbul projelerini açıklayacağını bildirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül İstanbul için hazırladığı projeleri pazar günü açıklayacağını söyledi. Seçimler için mitingler düzenleyen Sarıgül İstanbul’u bekleyen projeleri pazar günü açıklayacağını söyledi.

Mustafa Sarıgül yaklaşan seçimler için miting yapmaya devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül İstanbul için hazırladığı projeleri pazar günü açıklayacağını söyledi.

Mustafa sarıgül Maltepe Meydanı’nda halka seslendi. Mustafa Sarıgül’e CHP İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, CHP Maltepe Belediye Başkan adayı Ali Kılıç’ın da eşlik etti.

Mustafa Sarıgül çok çalışacaklarını belirtti. Seçimleri kazanması halinde yapacaklarını sıralayan Sarıgül, “Özellikle emeklilerimiz İstanbul’da başımızın tacı olacak. Emekliler merkezlerini mutlaka açacağız. Emeklilerimiz ulaşım sistemlerimizden en güzel şekilde yararlanacak. Bir emeklimiz mutlu değilse Türkiye’nin geleceği mutlu değildir. Bütün emeklilerin ellerinden öpüyorum” dedi

Vatandaşların “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” sloganları üzerine Mustafa Sarıgül, “Gençlere sesleniyorum. Türkiye’nin geleceği sizlersiniz. Çok çalışacak, çok mücadele edeceksiniz. Benim sesim değil, Bülent Ecevit’in, İsmet İnönü’nün, Mustafa Kemal Atatürk’ün sesi” şeklinde konuştu.

MUSTAFA SARIGÜL PAZAR GÜNÜ PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK

Mustafa Sarıgül Pazar günü İstanbul ile ilgili bütün projelerini anlatacağını söyledi. Otobüs üzerinden güvercin uçuran Sarıgül, ‘Bir ıslıkta sen çal’ şarkısına eşlik etmelerini isteyerek ıslık çalmalarını rica etti. Bunun üzerine vatandaşlar ıslık çalarak Mustafa Sarıgül’e destek verdi.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar