Erzurum’da MHP’ye büyük destek

30 Mart yerel seçimlerinde Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ni AK Parti’den almak isteyen MHP, kent için yoğun bir çalışma örneği sergiliyor.

Yerel seçimler için son viraja girdiğimiz şu günlerde meydanlardaki tansiyon da yükseldi. Başbakan Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli, birbirlerine yönelik söylemleri her geçen gün biraz daha sertleştiriyor.

ERDOĞAN MİTİNGİNDE ALANI TERK ETTİLER

Seçimlerde rekabetin en fazla yaşanacağı illerden biri de hiç kuşkusuz ki Erzurum olacak. Dün akşam saatlerinde Başbakan Erdoğan bu kentte yaptığı mitingde, Fethullah Gülen ve muhalefe yönelik ağır eleştirilerde bulundu. Erdoğan’ın özellikle Gülen’i hedef alan sözlerinin ardından bazı vatandaşların miting alanını terk ettiği gözlendi.

BAHÇELİ: TEHLİKELİ BİR ZEHİRSİN

Erdoğan’ın ardından bugün öğlen saatlerinde MHP lideri Devlet Bahçeli Erzurum mitinginde vatandaşlara seslendi. Konuşmasında hükümeti eleştiren Bahçeli, Başbakan Erdoğan için “Türk millletine cumhuriyet döneminde gelmiş olan tehlikeli bir zehirsin. Gerekli cezayı almalısın” dedi.

FOTOĞRAFLARLA KİM ALIR ANALİZİ

2 liderin Erzurum’da saat farkıyla yaptığı mitinglerin fotoğraflarını karşılaştıranlar, 30 Mart’ta kenti alacak parti konusunda fikir sahibi olmaya çalışıyor.

İşte Ak Parti ve MHP mitinginden 2 kare;

ak-parti-ve-mhp-nin-erzurum-savasi-5816881_4295_m ak-parti-ve-mhp-nin-erzurum-savasi-5816881_5339_m

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar