Maltepe’nin sorunları konuşuldu

Maltepe Belediyesi Küçükyalı Kültür Merkezi ve Nikah Salonu’nda yapılan yerel yönetimler toplantısı sonrası, yoğun programına aldırmaksızın halkla her fırsatta iç içe olmayı benimseyen Ali Kılıç’ın bu seferki durağı esnaflar oldu.

Maltepe’deki esnafları ziyaret eden ve onların sorunlarını dinleyen Ali Kılıç, vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgi gösterisiyle karşılaştı.

Yoğun bir kalabalığın olduğu ziyarette bir esnafın “Başkan, sen çok farklısın. İşte gerçek başkan” dediği de duyuldu.

Halkın sorunlarını yerinde dinleyen, onlara sorunlarının çözümü için Salı günü yapılan ve belediyecilikte bir ilk olarak değerlendirilen “Halk Toplantıları”nı işaret eden Kılıç, ziyaretini yol yapım çalışmasında ter döken emekçi işçilerimizle kucaklaşarak ve sorunlarını dinleyerek sonlandırdı.

MALTEPE BELEDİYE BAŞKANI KILIÇ: GEREKLİ GİRİŞİMLERE BAŞLAYACAĞIZ

Maltepe Belediyesi Küçükyalı Kültür Merkezi ve Nikah Salonu’nda Maltepe Kaymakamı Mustafa Tapsız’ın önderliğinde ve Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda Maltepe’nin sorunları ele alındı.

Maltepe’nin yönetim birimlerinin bir araya geldiği toplantıya Mustafa Tapsız ve Ali Kılıç’ın yanı sıra; İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü muhtarlar, yerel basın temsilcileri ve çeşitli STK’lar da katıldı.

Altyapı, ulaşım, otopark, imar ve narkotik sorunlarının el alındığı toplantıda çözüm reçetesini de Maltepe Kaymakamı Tapsız ile Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç sundu.

Birlik ve beraberlikle çözülemeyecek hiçbir sorunun olmadığının dillendirildiği toplantıda halkın yönetime katılmasının önemine vurgu yapıldı.

Göreve geldiği günden bu yana çalışkanlığıyla dikkat çeken Maltepe Belediye Başkanı Kılıç, toplantıda sık sık not aldığını ve sorunların giderilmesine yönelik gerekli girişimlere başlayacağını ifade etti.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar