Ak Parti Milletvekili Aday Adayları Sıralı İsim Listesi (TAM LİSTE)

1 Kasım 2015 Pazar Erken Genel Seçimlere az bir süre kaldı, Ak PArti Milletvekili Aday Adayları İsim Listeleri belirlendi. Ak Parti Genel Başkanı tarafından listeler açıklandı. Ak Parti Milletvekili Aday Adayları İsim Listeleri en güncel liste 1 Kasım 2015 Erken Seçimleri il il vekil listeleri

Adana AK Parti Aday Adayları Listesi Necdet Ünüvar Fatma Güldemet Sarı Sadullah Kısacık Talip Küçükcan Mehmet Şükrü Erdinç Esra Yalvaç Mehmet Can Mustafa Çalışkan Asuman Tekin Kasım Pamuk Mehmet Faruk Bozkurt Ramazan Demir Mehmet Ay Hasan Berzan Toprak

Adıyaman AK Parti Aday Adayları Listesi Ahmet Aydın Adnan Boynukara İbrahim Halil Fırat Salih Fırat İclal Yalçın Tutuş

Afyonkarahisar Halil Ürün Ali Özkaya Remziye Sıvacı Akif Özkaldı Fatih Beder

Ağrı AK Parti Aday Adayları Listesi Abdullah Atalay Yılmaz Ensaroğlu Halil Özyolcu Ali Konyar

Aksaray AK Parti Aday Adayları Listesi İlknur İnceöz Nevzat Palta Hüseyin Hüyük

Amasya AK Parti Aday Adayları Listesi Mehmet Naci Bostancı Sait Yüce Hasan Ali Cesur

Ankara 1.Bölge AK Parti Aday Adayları Listesi Yalçın Akdoğan Ahmet Gündoğdu Ali İhsan Arslan Jülide Sarıeroğlu Murat Alparslan Ertan Aydın Tülay Selamoğlu Fatih Şahin Mehmet Emin Zararsız Hasan Albayrak Ercan Kınacı Barış Aydın Murat Köse Hasan Karagöz Hatice Demirtaş Haydar Şahin Fatma Coşar Karacan Mehmet Ali Canlı

Ankara 2.Bölge AK Parti Aday Adayları Listesi Emrullah İşler Ahmet İyimaya Lütfiye Selva Çam Vedat Bilgin Aydın Ünal Ayhan Yılmaz Mahmut Sami Mallı Nevzat Ceylan Ahmet Baba Nuri Elibol Adem Ceylan Selim Cerrah Bülent Yağmur Neslihan Cenk

Antalya AK Parti Aday Adayları Listesi Lütfi Elvan Mustafa Köse Hüseyin Samani Gökcen Özdoğan Enç Sena Nur Çelik İbrahim Aydın Atay Uslu İbrahim Türkiş Nevin Korkmaz Zor Hakkı Beşkazalı Ercan Mekteplioğlu İzzet Yılmaz Murtaza Tamyürek Mustafa Akdeniz

Ardahan AK Parti Aday Adayları Listesi Orhan Atalay Yunus Baydar

Artvin AK Parti Aday Adayları Listesi İsrafil Kışla Vedat Kibar

Aydın AK Parti Aday Adayları Listesi Mehmet Sadık Atay Abdurrahman Öz Zeynep Armağan Uslu Mustafa Savaş Metin Yavuz Ersin Esenlik Cengiz Altıntaş

Balıkesir AK Parti Aday Adayları Listesi Mahmut Poyrazlı Sema Kırcı Ali Aydınlıoğlu Ayşe Kardaş Kasım Bostan Mehmet Bayyiğit Hilal Demirözer Mustafa Canbey

Bartın AK Parti Aday Adayları Listesi Yılmaz Tunç Mustafa Yelkenci

Batman AK Parti Aday Adayları Listesi Ziver Özdemir Mehmet Emin Ekmen Murat Güneştekin Adile Gürbüz

Bayburt AK Parti Aday Adayları Listesi Naci Ağbal Bünyamin Özbek

Bilecik AK Parti Aday Adayları Listesi Halil Eldemir Ramazan Kurtulmuş

Bingöl AK Parti Aday Adayları Listesi Şebnem Kocakelçi Enver Fehmioğlu Feyzi Berdibek

Bitlis AK Parti Aday Adayları Listesi Vedat Demiröz Edip Safter Gaydalı Fatih Kadirioğlu

Bolu AK Parti Aday Adayları Listesi Ali Ercoşkun Fehmi Küpçü Mehmet Emin Güz

Burdur AK Parti Aday Adayları Listesi Reşat Petek İbrahim Ekici Kamil Özcan

Bursa AK Parti Aday Adayları Listesi Mehmet Müezzinoğlu Emine Yavuz Gözgeç Cemalettin Kani Torun Hüseyin Şahin İsmet Su Hakan Çavuşoğlu Önder Matlı Zekeriya Birkan Bennur Karaburun Gürsel Dönmez Yüksel Yeni Nihat Nasır Harun Akın Ahmet Kılıç Osman Mesten Halide Serpil Şahin Cemile Yiğit Salih Başparmak

Çanakkale AK Parti Aday Adayları Listesi Bülent Turan İsmail Kaşdemir Jülide İskenderoğlu

Çankırı AK Parti Aday Adayları Listesi Muhammet Emin Akbaşoğlu Hüseyin Filiz

Çorum AK Parti Aday Adayları Listesi Salim Uslu Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt Ahmet Sami Ceylan

Denizli AK Parti Aday Adayları Listesi Nihat Zeybekci Mehmet Yüksel Bilal Uçar Nurcan Dalbudak Osman Yüceliş Emin Okkaya Peral Uluköy

Diyarbakır AK Parti Aday Adayları Listesi Cevdet Yılmaz Mehmetselim Ensarioğlu Seyyit Haşım Haşimi Oya Eronat Fazıl Hüsnü Erdem Abdurrahman Kurt Ali İhsan Merdanoğlu Mustafa Elgörmüş Netice Arslan Alaattin Parlak Abbas Barış

Düzce AK Parti Aday Adayları Listesi Faruk Özlü Fevai Arslan Ayşe Keşir Yüksek

Edirne AK Parti Aday Adayları Listesi Şemsettin Emir Fatma Aksal Mustafa Okur

Elazığ AK Parti Aday Adayları Listesi Şuay Alpay Metin Bulut Serpil Bulut Ömer Serdar

Erzincan AK Parti Aday Adayları Listesi Talha Erol Durmaz Serkan Bayram

Erzurum AK Parti Aday Adayları Listesi Efkan Ala Adnan Yılmaz Zehra Taşkesenlioğlu İbrahim Aydemir Abdurrahim Fırat Zafer Tarikdaroğlu

Eskişehir AK Parti Aday Adayları Listesi Nabi Avcı Salih Koca Emine Nur Günay Mustafa Kemal Biçerli Yetkin Tetik Ali Demirel

Gaziantep AK Parti Aday Adayları Listesi Mehmet Şimşek Abdulhamit Gül Şamil Tayyar Canan Candemir Çelik Abdullah Nejat Koçer Mehmet Erdoğan Serpil Kavrak Ali Şahin Fikret Murat Tural Yusuf Erdem Güzelbey Mehmet Menderes Karaduman Muhammed Hakan Tanrıöver

Giresun AK Parti Aday Adayları Listesi Turhan Alçelik Adem Tatlı Mehmet Geldi Hatice Kocaoğlu

Gümüşhane AK Parti Aday Adayları Listesi Kemalettin Aydın Feramuz Üstün

Hakkari AK Parti Aday Adayları Listesi Osman Kızılban Rüstem Zeydan Mehmet Ertuş

Hatay AK Parti Aday Adayları Listesi Adem Yeşildal Orhan Karasayar Mehmet Öntürk Mehmet Alğan Hacı Bayram Türkoğlu Tülin Durgun Yetim İbrahim Naci Yapar Mehmet Hacıoğlu Canan Kahraman Ahmet Demirtaş

Iğdır AK Parti Aday Adayları Listesi Ferdi Turan Cengiz Şeyran

Isparta AK Parti Aday Adayları Listesi Süreyya Sadi Bilgiç Recep Özel İsmail Özdemir Ayşe Usta

İstanbul 1. Bölge AK Parti Aday Adayları Listesi İdris Güllüce Mihrimah Belma Satır Erol Kaya Ahmet Berat Çonkar Osman Can Berat Albayrak İsmet Uçma Metin Külünk Ravza Kavakcı Kan Erkan Kandemir Alev Dedegil Mehmet Ali Pulcu Hasan Sert Hüseyin Yayman Osman Boyraz Faik Işık Hulusi Şentürk Şeyma Döğücü Bilal Topçu Rabia İlhan Fatma Varank Adem Sefer Hurşit Yıldırım Fahri Yasin Şener Pınar Kandemir Hacıbektaşoğlu Ayşe Kartal Mustafa Demiral Mustafa Özmen Esma Ersin Alim Erdemir Coşkun Koç

İstanbul 2. Bölge AK Parti Aday Adayları Listesi Volkan Bozkır Ayşe Nur Bahçekapılı Ekrem Erdem Aziz Babuşcu Durmuş Ali Sarıkaya Ethem Tolga Şirin Ünal Fatma Benli Hüseyin Bürge Sevim Savaşer Haydar Ali Yıldız Markar Eseyan Oktay Saral Ahmet Haldun Ertürk Ahmet Baha Öğütken Ahmet Hamdi Çamlı Hüseyin Hüsnü Kılıç İbrahim Solmaz Bedri Baş İsmail Ergüneş Mehmet Er Perihan Toğay Muharrem Baltacı Reşide Yüksel Mahmut Doğan Süleyman Enes Kılıç

İstanbul 3. Bölge AK Parti Aday Adayları Listesi Mustafa Şentop Özlem Zengin Feyzullah Kıyıklık Mehmet Muş Mehmet Doğan Kubat Tülay Kaynarca Abdurrahim Boynukalın Harun Karaca Uğur Işılak Mustafa Yeneroğlu Mustafa Afşın Yazıcıoğlu Mehmet Metiner Halis Dalkılıç Mahmut Övür Yıldız Seferinoğlu Fatma Betül Sayan Kaya Tülin Mazlumoğlu Kestane Mehmet Baykan Resul Kurt Betül Birer Abdullah Başcı Zeynep İşcen Çeviker Celal Babayiğit Hakan Bahadır Hatice Kübra Öztürk Yeşil Aytulum Turut Yasin Zülbaharoğlu Abdullah Sadıksoy Arif Kalmaz Fatma Nur Yavuz Fevzi Durmuş

İzmir 1. Bölge AK Parti Aday Adayları Listesi Veysel Eroğlu Fatma Seniha Nükhet Hotar Cemil Şeboy Hüseyin Kocabıyık Ozan Ceyhun Necip Nasır Cemal Bekle Mahmut Atilla Kaya Bediha Türkyılmaz Talip Uzun Kazım Erten Ömer Sertbaş Gürbüz Akbulut

İzmir 2.Bölge AK Parti Aday Adayları Listesi Mustafa İbrahim Turhan Nesrin Ulema Hamza Dağ Kerem Ali Sürekli Durmuş Boztuğ Mehmet Bayındır Savcı Sayan Neşe Gürçay Tansu Kaya Bilal Kırkpınar Esra Aladağ Ali Hadim Müjde Çelik

Kahramanmaraş AK Parti Aday Adayları Listesi Mahir Ünal Nursel Reyhanlıoğlu Veysi Kaynak Sevde Bayazıt Kaçar Mehmet Uğur Dilipak Mehmet İlker Çitil Türk İslam Karakoç İmran Kılıç

Karabük AK Parti Aday Adayları Listesi Osman Kahveci Sedat Namal

Karaman AK Parti Aday Adayları Listesi Recep Konuk Recep Şeker

Kars AK Parti Aday Adayları Listesi Mehmet Uçum Yusuf Selahattin Beyribey

Kastamonu AK Parti Aday Adayları Listesi Mustafa Gökhan Gülşen Metin Çelik Zafer Nalbantoğlu

Kayseri AK Parti Aday Adayları Listesi Mehmet Özhaseki Ahmet Doğan Yaşar Karayel Kemal Tekden Havva Talay Çalış Halil Ergen İsmail Tamer Avşar Aslan Aydın Kalkan

Kilis AK Parti Aday Adayları Listesi Reşit Polat Ahmet Salih Dal Kırıkkale AK Parti Aday Adayları Listesi Oğuz Kağan Köksal Ramazan Can Abdullah Öztürk

Kırklareli AK Parti Aday Adayları Listesi Hamdi Irmak Volkan Göç Aytaç Aksoy

Kırşehir AK Parti Aday Adayları Listesi Salih Çetinkaya Hacı Turan

Kocaeli AK Parti Aday Adayları Listesi Fikri Işık Radiye Sezer Katırcıoğlu Zeki Aygün İlyas Şeker Mehmet Akif Yılmaz Cemalettin Kaflı Sami Çakır Ayşe Müge Olşen Halit Çokan Yalçın Coştur Yahya Coşkun

Konya AK Parti Aday Adayları Listesi Ahmet Davutoğlu Mustafa Baloğlu Hüsnüye Erdoğan Ziya Altunyaldız Muhammet Uğur Kaleli Leyla Şahin Usta Mehmet Babaoğlu Abdullah Ağralı Halil Etyemez Rüveyde Gülseren Işık Hacı Ahmet Özdemir Ömer Ünal Mustafa Kaya Ömer Faruk Kanık

Kütahya AK Parti Aday Adayları Listesi Vural Kavuncu İshak Gazel Ahmet Tan

Malatya AK Parti Aday Adayları Listesi Öznur Çalık Taha Özhan Mustafa Şahin Nurettin Yaşar Bülent Tüfenkci Bayram Taşkın

Manisa AK Parti Aday Adayları Listesi Recai Berber Uğur Aydemir Selçuk Özdağ Murat Baybatur Şule Tunalı İsmail Bilen Musa Yılmaz Güzide İçen Kasap Bilal Temel

Mardin AK Parti Aday Adayları Listesi Orhan Miroğlu Gönül Bekin Şahkulubey Mehmet Vejdi Kahraman Abdullah Erin Cengiz Demirkaya Mehmet Emin Deniz

Mersin AK Parti Aday Adayları Listesi Mustafa Muhammet Gültak Yılmaz Tezcan Muhsin Kızılkaya Zeynep Gül Yılmaz İbrahim Gül Arif Yıldırım Mehmet Emin Kaplan Pınar Nar Cemal Balkaya Abdullah Kuz Mehmet Taşkıran

Muğla AK Parti Aday Adayları Listesi Hasan Özyer Hasan Kökten Elvan Göçer Mehmet Yavuz Demir Muhittin Kayabaş Özben Yelda Erol Gökcan

Muş AK Parti Aday Adayları Listesi Mehmet Emin Şimşek Abdulselam Er Halis Saltık

Nevşehir AK Parti Aday Adayları Listesi Mustafa Açıkgöz Murat Göktürk Ebubekir Gizligider

Niğde AK Parti Aday Adayları Listesi Alpaslan Kavaklıoğlu Erdoğan Özegen Yaşar Ataç

Ordu AK Parti Aday Adayları Listesi Numan Kurtulmuş Oktay Çanak İhsan Şener Ayşe Nilgün Tomakin Şakir Çoban

Osmaniye AK Parti Aday Adayları Listesi Suat Önal Mücahit Durmuşoğlu Mehmet Sarı Emir Hasan Arslantaş

Rize AK Parti Aday Adayları Listesi Hasan Karal Hikmet Ayar Osman Aşkın Bak

Sakarya AK Parti Aday Adayları Listesi Ayşenur İslam Mustafa İsen Ali İhsan Yavuz Recep Uncuoğlu Ali İnci Recep Hacıeyüpoğlu Bilgehan Doğru

Samsun AK Parti Aday Adayları Listesi Akif Çağatay Kılıç Ahmet Demircan Fuat Köktaş Çiğdem Karaaslan Hasan Basri Kurt Kamuran Özden Yılmaz Hocaoğlu Hüseyin Avni Çatal Adem Tuncer

Siirt AK Parti Aday Adayları Listesi Yasin Aktay Haşim Taşkıran Ali İlbaş Sinop Cengiz Tokmak Nazım Maviş

Sivas AK Parti Aday Adayları Listesi İsmet Yılmaz Hilmi Bilgin Selim Dursun Adem Yıldırım Yalçın Özdemir

Şanlıurfa AK Parti Aday Adayları Listesi Nureddin Nebati Mehmet Kasım Gülpınar Seyit Eyyüpoğlu Mazhar Bağlı Halil Özcan Hamide Sürücü Ahmet Eşref Fakıbaba Mehmet Akyürek Mahmut Kaçar Yusuf Eğilmez Yıldız Konal Süslü Abdullah Yeşil

Şırnak AK Parti Aday Adayları Listesi Arslan Tatar Adnan Şık Lezgin

Adıyaman Rizgin Birlik

Tekirdağ AK Parti Aday Adayları Listesi Mustafa Yel Ayşe Doğan Metin Akgün Eyüp Kanar Hakan Sunal Ahmet Üzgün

Tokat AK Parti Aday Adayları Listesi Coşkun Çakır Celil Göçer Fatma Gaye Güler Fatih Akgün Mustafa Arslan

Trabzon AK Parti Aday Adayları Listesi Süleyman Soylu Muhammet Balta Ayşe Sula Köseoğlu Adnan Günnar Nihat Tosun Salih Cora

Tunceli AK Parti Aday Adayları Listesi Mehmet Tunç Ali Ulvi Seyrek Uşak AK Parti Aday Adayları Listesi Mehmet Altay Eyüp Gökhan Özekin Hüseyin Keskin

Van AK Parti Aday Adayları Listesi Burhan Kayatürk Ömer Çaha Nahide Hakan Faruk Alpaslan Hamdullah Şevli Özge Burak Deger Yakup Aladağ Nizamettin Ağar

Yalova AK Parti Aday Adayları Listesi Fikri Demirel Mehmet Demirhan

Yozgat AK Parti Aday Adayları Listesi Abdulkadir Akgül Ertuğrul Soysal Yusuf Başer İskender Minar

Zonguldak AK Parti Aday Adayları Listesi Hüseyin Özbakır Faruk Çaturoğlu Özcan Ulupınar Emine Çift Akın Kaymak

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar