Ali Ağaoğlu Hangi Takımı Satın Alıyor

Ali Ağaoğlu Türkiye Kupası’nda Galatasaray’ı eleyen 1461 Trabzon’a talip oldu.

Trabzonspor pilot takımı olan 1461 Trabzon’a, Türkiye’nin en popüler patronlarından birisi talip.

Star Gazetesi’nin haberine göre, yaptığı inşaatlarla adından söz ettiren Ali Ağaoğlu, Trabzonspor Basketbol Şubesi’nin eski başkan yardımcısı işadamı Ömer Ayvacı ile birlikte kulübü satın almak istiyor.

TEK HEDEFİ: SÜPER LİG

Çalışmaların gizli yürütüldüğü ifade edilirken iki işadamının 20-25 milyon lira arasında bir rakamla bu işe girişecekleri belirtildi. Eğer satış gerçekleşirse 1461 Trabzon’un merkezi İstanbul’a taşınacak. Takıma art arda takviyeler yapacak olan Ağaoğlu’nun tek hedefinin Süper Lig olduğu ifade edildi.

Bu hayal gerçekleşirse Süper Lig’de iki Trabzon takımı yer alacak.?Trabzonspor cephesinin de bu gelişmeden şehrin tanıtımının artacağı gerekçesiyle hayli memnun olduğu belirtildi.

MASLAK 1453 OUT 1461 TRABZON İN

Galatasay’ı Türkiye Kupası’ndan eleyen 1461 Trabzon maçn sonrasında sosyal medyayı da sallamıştı. Hatta o zaman twitterda yazılan bir yazı Ağaoğlu’na da gönderme yapıyordu. “Maslak 1453 out 1461 Trabzon In” Kulüp hakkında yazılan diğer yazılar ise şöyleydi:

*Şampiyonlar Ligi’inde 3 kez arka arkaya maç kazanan TEK Türk Takımı Galatasaray, 1461 Trabzon’a elendi ve 21 Aralık’a SADECE 10 gün kaldı!

*O değil bu değil bu hiç değil.. Seyrantepe 1461..

*1461=1+4+6+1=12 mac skoru 2-1 konu kapanmistir beyler galatasarayin puskevetini dagitin.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar