Başkan Kılıç gençleri mest etti

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, twitter üzerinden kendisine yazan gençlerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Kılıç’ın esprili ve sıcak üslubu, gençlerin takdirini topladı.

Sosyal medyayı aktif kullanmasıyla bilinen Başkan Kılıç’ın twitter hesabına yazan Berna Baylan isimli gencin, “Maltepe Belediye Başkanı takip ediyormuş beni, o kadar dertleniyorum da hiç demiyor kızım neyin var” mesajına Kılıç, “Ben her an sizleri dinliyorum. Derdinizi paylaşmak için sizin tercihinizi bekliyorum” karşılığını vermesi üzerine gençler de, istek ve taleplerini sıraladı.

7451d31cc90d5118_344x611 (1)

Kılıç gençlerin isteğine esprili ve sıcak üslubuyla yanıt verirken, Baylan’ın evlerini ziyaret etmesi yönündeki talebine, “Ama baştan söyleyeyim çat kapı yaparım Berna. Benden söylemesi, aileni uyar” diye karşılık vermesi büyük beğeni topladı. Bu mesajlaşmalar üzerine bir kullanıcı daha sohbete katılarak Kılıç’a, “Ne kadar da stalker bir başkan. Bir dönem daha gelsin, oyum hazır” yanıtını verdi. Kılıç’a bu yanıta yine esprili üslubunu kullanarak, “O gün gelir aksi eylem içerisinde olursan, aleyhinde delil sayarım ve saydırırım” cevabını verdi.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar