Anadolu Yakası’nın 9 ilçesinde bugün elektrik kesintisi olacak

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulundan 9 ilçesinde 29 Nisan (bugün) tarihinde elektrik kesintisi yaşanacak.

Kadıköy, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Pendik, Ümraniye, Tuzla, Şile ve Üsküdar’ın bazı mahallelerine 29 Nisan’da elektrik kesintisi yapılacak.

KADIKÖY

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.’nden yapılan açıklamaya göre Kadıköy’de 09.00-12.00’de, Caferağa Mahallesi, Yasa, Albay Faik Sözdener, Rıhtım sokaklarına, 19 Mayıs Mahallesi, Bayar, Gürsoylu sokaklarına, Kozyatağı Mahallesi, Seda, Paşazade, Bayar, Hüseyin Çelik, İbrahim Ağa, Şebnem, Prof. Dr. Kemal Akgüder sokaklarına, 11.00-16.00’da, Göztepe Mahallesi, Yeşilçeşme, Hattat Bahattin sokaklarına,

ÇEKMEKÖY

Çekmeköy’de 09.00-12.00’de, Ömerli Mahallesi, Beykoz Sokak, Sırapınar Mahallesi, Hanedan, Ormankent sokaklarına elektrik verilemeyecek.

SANCAKTEPE

Sancaktepe’de 09.00-12.00’de, Osmangazi Mahallesi, Nizamlı, Mercan sokaklarında, 12.00-18.00’de, Osmangazi Mahallesi, Horon, Saksı, Menekşe, Bal, Mutlular, Belde, Mısra,Altınordu, Ozan, Şark sokaklarında, Abdurrahmangazi Mahallesi, Menekşe, Beyzade, Belde, Ersin, Öztürk, Altınordu, Evliya Çelebi, Ozan, Bedir, Altınay sokaklarında,

SULTANBEYLİ

Sultanbeyli’de 09.00-12.30’da, Hamidiye Mahallesi, Akşit, Semanur, Abdulkadir Udeh, Gençlik, Kuğulu, Zübeyde Hanım, Hasan Sezai sokaklarında, Necip Fazıl Mahallesi, Şehitler, Kalender, Karlıca, Etem, Antalya, Gaziantep, Mescidi Aksa sokaklarında, 09.00-18.00’de, Abdurrahmangazi Mahallesi, Dağıstan, Mahmut Efendi, Semerkant sokaklarında elektrik kesintisi yapılacak.

PENDİK

Kesinti yapılacak diğer ilçe, mahalle ve sokaklar şöyle: “Pendik’te 12.00-14.00’de, Şeyhli Mahallesi, Ankara, Başkomutan, Parseller, Bozkır sokakları, 10.00-12.00’da, Emirli Mahallesi, Anadolu, Tekecik, Kozlu, Zambak, Deniz, Papatya, Menekşe, Pınarbaşı, Cami, Manolya sokakları, Kurna Mahallesi, Baraj Sokak, 09.00-11.00’de, Kaynarca Mahallesi, Kuşak, Haşim, Deyiş, Karagül, Mercan, Süer, Birsen, Hüner sokakları, 14.00-16.00’da, Harmandere Mahallesi ve sokakları.

ÜMRANİYE

Ümraniye’de 09.00-13.00’te, Mehmet Akif Mahallesi, Emir, Çetin sokakları, 09.00-12.00’de, Yukarı Dudullu Mahallesi, 18 Mart, Kıbrıs, Natoyolu, Nebioğlu, Özgürlük, Bayrak, Çam, Divan, Göztepe sokakları, Esenşehir Mahallesi, Baraj Yolu Sokak,

TUZLA

Tuzla’da 09.00-13.00’te, Orta Mahallesi, 30 Ağustos Sokak, 14.00-18.00’de, Akfırat Mahallesi, 39. Sokak,

ŞİLE

Şile’de 01.00-07.00’de, Ağva Merkez Mahallesi, Dumlupınar, Cumhuriyet, Ptt, Şehit Kara Halil, Yeşilırmak, Arıburnu, Lise Yolu, Deniz sokakları, Bucaklı Mahallesi, Büyük Bucaklı, sokakları, Çelebi Mahallesi, Akdere Sokak, Geredeli Mahallesi, Geredeli (Sungurlu), Geredeli (Yumuşak), Geredeli, Geredeli (Hacı Köy), Geredeli (Hatıplar), sokakları, KadıköyMahallesi, Kadıköy Sokak.

ÜSKÜDAR

Üsküdar’da 09.00-12.00’de, Bahçelievler Mahallesi, Beyazgüllü, Topaloğlu, Akyazan, Mızrak, Alibey, Eryiğit, Fenerbahçe, Suboyu, Miraç, Keskin, Ayla, Billur, Dere Yokuşu, Bilgin, Gelincik, Bağdaşım, Caddeboyu, Melisa, Mete, Yeşiltepe, Ay, Yeni Ayazma, Katibim, Elmas, Furkan Doğan, sokakları, Selamiali Mahallesi, Babacan, Bıçakçı, Vahi Öz, Cumhuriyet, Şehit Asteğmen Halil Ögel, Doğramacı Mehmet, Ekmekçibaşı, Fıstıkağacı, Söz Ebesi,Kuruçeşme Camii, Katip Çelebi sokakları, İcadiye Mahallesi, Cumhuriyet, Cemil Meriç, Dündar, Haşacı Raif, Setli, Türk Hatun, Sıvacı Ferhat, Temaşa sokakları, 09.00-14.00’te, Bulgurlu Mahallesi, Libadiye, Gürpınar, Tutkun, Gaziler, Meşe sokakları, 09.00-12.00’de, Bulgurlu Mahallesi, Çilek, Adalar, Baki, Kırçiçeği, Yurtsever, Altın, Söğütlüçayır, Ceylan, İzzettinbey, Özgür, Sivaslı, Bağlariçi sokakları, Cumhuriyet Mahallesi, Açıkalın, Tufan, Celal Atik ve Kanarya sokakları.”

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Önerilen Başlıklar
Yorumlar