CHP belediyelerinin ve il/ilçenin çalışmalarını vitrine çıkarıyor

Her hafta bir CHP’li belediyenin ve il/ilçenin çalışmaları mini maketler, açıklamalar, sinevizyon ve görsel materyaller eşliğinde CHP Genel Merkezi’nde sergilenecek.

CHP’li belediyelerin ve örgütlerin çalışmalarının daha iyi duyurulması amacıyla başlatılan proje kapsamında, her hafta bir CHP’li belediyenin ve il/ilçenin çalışmaları mini maketler, açıklamalar, sinevizyon ve görsel materyaller eşliğinde CHP Genel Merkezi’nde sergilenecek.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran’ın sorumluluğundaki Halkla İlişkiler ve Tanıtım Birimi tarafından başlatılan proje kapsamında, CHP’li belediyelerin başarılı çalışmaları genel merkezdeki fuaye alanında sergilenecek. Fuaye alanında bir hafta veya 15 günlük periyodlarla düzenlenecek sergilerle belediyelerin yanı sıra il ve ilçe örgütlerinin çalışmaları da tanıtılacak. Proje kapsamında ilk olarak 15 Temmuz Cuma günü Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin çalışmaları sergilenecek. Genel merkezde saat 17.00’de parti yönetimi ve vatandaşların katılımıyla etkinlik açılışı yapılacak.

Proje hakkında bilgi veren Genel Başkan Yardımcısı Cankurtaran, “Sadece belediyelerimizin değil il ve ilçe örgütlerimizin de kendilerini anlatabilecekleri bir ortam yaratacağız. Belediyeler ve örgütlerimiz, halkçı projelerini, siyasi çalışmalarını veya teknoloji, endüstri, tarım ve teknopark alanında sürdürdükleri başarılı çalışmalarını mini maketlerle ya da görsellerle sergileme şansı bulacaklar. Ayrıca belirli dönemler sonunda il, ilçe ve belediyelerimizin çalışmaları elektronik ortamda veya CD yoluyla kamuoyu ve basınla paylaşılacak” dedi.

ELEKTRİKLİ OTOBÜS GENEL MERKEZ BAHÇESİNE GELECEK

Belediye ve örgütlerin projeye büyük ilgisi olduğunu ifade eden Cankurtaran, “Bu nedenle başvurular arasında yapılan kura çekilişi ile sıralama yapılmakta olup ilk olarak Eskişehir Tepebaşı belediyemizle başlatacağız projemizi. Tepebaşı belediyemizin tüm çalışmalarını, planladıkları projelerini sergileyeceğiz. Ayrıca bu belediyemiz, Türkiye’de sadece iki ilde bulunan elektrikli otobüsü de genel merkez bahçesine getirecek, geliştirdiği farklı hizmetlerin de beraberinde tanıtımını yapacak” dedi.
ANKA

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar