Beylikdüzü Karanfil Koktu

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, ilçedeki alışveriş merkezlerine 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak düzenlenen ziyarette; vatandaşlara sevgi dileklerinde bulundu ve karanfil dağıttı.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde vatandaşlara karanfil takdim etti. Elinde karanfillerle Perla Vista ve Migros AVM’lerini dolaşan Başkan Uzun, vatandaşların Sevgililer Günü’nü kutlayarak, karanfil verdi. Vatandaşlar, Başkan Uzun’u bir anda karşılarında görünce önce şaşkınlıklarını gizleyemedi, ardından zarif davranışları ve dağıtılan karanfiller için Başkan Uzun’a teşekkür etti.

Programa; Başkan Uzun’un yanı sıra Başkan Yardımcısı Osman Dinç, Belediye Meclis Üyesi Gülhan İbracık ve Başkan Danışmanı Av. Ercan Ay da katıldı.

Genç Çiftin Sevgililer Günü hediyesi nikah defteri oldu

Beylikdüzü’nde oturan 25 çift evlenmek için 14 Şubat Sevgililer Günü`nü tercih etti. Bu anlamlı güne başvurularını yapan Gülçin Gülerer ve Fatih Öner çiftinin nikahını, Beylikdüzü Belediyesi Başkanı Yusuf Uzun kıydı.

Hayatlarının en önemli imzasını atmak için Sevgililer Günü’nü bekleyen 25 çift, aylar öncesinden 14 Şubat tarihini nikahları için belirledi. Bu kapsamda Beylikdüzü Belediyesi Nikah Dairesi´ne başvuru yapan onlarca çiftten biri olan Gülçin Gülerer ve Fatih Öner çiftinin nikahını Başkan Uzun kıydı. Törende, arzu ettikleri her şeye ulaşmaları temennisinde bulunan Başkan Uzun; aileleri kutlayarak, genç çifte mutluluklar diledi. Başkan Uzun konuşmanın ardından nikâh defterini geline teslim etti. Gelin Gülçin Gülerer nikâhlarının Sevgililer Günü`nde kıyılması nedeniyle, evlilik yıl dönümü tarihlerini kolay kolay unutamayacağını söyledi.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar