En iyi Steam oyunları 2018

E3 konferansı dünyanın en büyük geleneksel oyun gösterisi şüphesiz herkes için heyecan verici ve yepyeni oyunlar konferansta duyuruldu. Konferans sırasında sizin için bu sayfada oyunları derledik ve yenileri eklemeye devam ediyoruz.

Peki şimdi ne oynamalısınız? Harika bir haber! Kartal 24 muhteşem oyunlara olan açığınızı kapatmak için size en iyi Steam oyunlarını bu makalede derledi.

Doğrusu bu konuda seçenek sayısı oldukça fazla ve yepyeni harika oyunlar arasından seçim yapmak oldukça güç olabilir.

Neyse ki biz sizin için Steam‘in en yeni ve en harika oyunlarını bu sayfada derledik ve iyi oyun bulmak için zaman kaybı yaşamanızı engellemeyi amaçladık. Biz bu sayfaya her ay yepyeni oyunları inceleyip eklemeye devam edeceğiz.

Dinlenme zamanlarınızda kendinizi ekranlarınıza uzun süre kilitlemek için bol bol D vitaminlerinizi şimdiden hazırlayın!

PlayerUnknown’s Battlegrounds (69 ₺ – Erken erişim)

ARMA; H1Z1 : King of the Kill gibi oyunlarda popüler olan ‘Battle Royale’ modunun benzeri olan bu oyunda oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun oyunu kazandığı bir oyundur.

Oyunda tüm oyuncular eşit şartlarda yarışıyor ve haritada çeşitli yerlerde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler.

Oyun UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

Oyunu H1Z1’e Battle Royal modunu getiren ekip geliştiriyor. Ekip H1Z1’den ayrıldıktan sonra bu oyunu yayınladı.

Uyumluluk: Windows

PlayerUnknown’s Battlegrounds satın al

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar