AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal: Kılıçdaroğlu için rapor hazırladık

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu analiz eden bir rapor hazırladıklarını açıkladı. Ünal, “Kılıçdaroğlu’nun söylem analizini yaptık. 15 Eylül’e kadar rapor hazırlanacak” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, gazetelerin Ankara temsilcileri ile bir araya geldi. Ünal, AK Parti’nin 16’ıncı kuruluş yıl dönümünde yapılacak etkinlikleri ve gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.

Star’da yer alan habere göre, Ankara’nın Sincan ilçesindeki Harikalar Diyarı’nda gerçekleştirilecek 16. yıl programına ilişkin bilgi veren Mahir Ünal, “Pazartesi günü için zaman tüneli hazırladık. 16 yıllık bir hikaye. Bugüne kadar AK Parti’nin çıkarmış olduğu yayınlar için standımız var. Kütüphanemiz var. AK Parti’nin canlı performanslı konseri var. Simit çeşitleri ve çay ikramı olacak. Geleneksel kıyafetli görevliler, 20’ye yakın değişik şerbet ikram edecek. Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımızın konuşmaları olacak” dedi.

“Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Alman Focus dergisine verdiği mülakat Türkiye karşıtı lobilerin sözcüsü olduğunu bir kez daha gösterdi” diyen Ünal, “Türkiye’nin güvenliği sorulduğunda Kılıçdaroğlu rahat bir şeklide ‘Türkiye’de can, mal, mülk güvenliği yoktur’ diyebiliyor. Çok acı bir durum. Kılıçdaroğlu’nun söylem analizini yaptık. 15 Eylül gibi rapor tamamlanacak. Her söyleminde meşruiyet krizi oluşturacak bir dil oluşturuyor. Tartışmayı derinleştirecek krizler oluşturuyor” ifadelerini kullandı.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar