Doğaya Senin de Katkın Olsun

Büyükçekmece Belediyesi ve Kültür 2000 Koleji çevreyi korumaya yönelik projelerle bir araya geliyor. Kültür 2000 Koleji öğrencilerinin üstlendiği çalışmalara Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün de destek verdi.

Barış Manço Kültür Merkezinde Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ile bir araya gelen Kültür 2000 Koleji öğrencileri geri dönüşüm projeleri ile ilgili bilgi verdiler. Okullarında başlattıkları projelerin çalışmaları hakkında bilgi veren öğrenciler Başkan Akgün’ün takdirini kazandılar.

Çalışmaların Büyükçekmece Belediyesi ile ortaklaşa yapılmasıyla proje alanının genişletmeyi hedeflediklerini anlatan öğrencilere Başkan Akgün, “ Bu tür projelerde istekli ve gönüllü çalışan her öğrencimize, okulumuza desteğimiz sonsuzdur. Çevre ile ilgili her türlü projelerde size çok yardımı olacak iki tane müdürümüz ve ekipleri var. Bunlardan biri Çevre Denetim Müdürü diğeri ise Temizlik İşleri Müdürüdür. Çevreye olan duyarlılığınız ve çalışmalarınızda her türlü desteği onlarında yardımıyla başarabilirsiniz. Sizin gibi bilinçli ve duyarlı gençlerin bu tür projelerde yer alması bizim için onur vericidir” dedi.

4

1

3

2

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar