Cumhurbaşkanı Erdoğan: Teröristleri gömmeye devam edeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Isparta 15 Temmuz Meydanı’nda düzenlenen toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye’nin PKK, DEAŞ ve FETÖ ile diğer terör örgütleriyle yürüttüğü mücadelelerin tamamının istiklal ve istikbal kavgasının sonucu olduğunu söyledi.

AK Parti genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, özgürlüğü uğruna nice canlar feda eden bu milletin meydanı çapulculara bırakmayacağını söyledi. “Teröristleri gömmeye devam edeceğiz. Durmak yok. Milletimin huzurunu kaçıranlar, bedelini ödeyecek” dedi.

Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ecdadımızdan aldığımız ilhamla biz de sesimizin yettiği en yüksek tonla yüreğimizden gelerek diyoruz ki, başaramayacaksınız, milletimizi bölemeyeceksiniz, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, ezanlarımızı susturamayacaksınız, vatanımızı parçalayamayacaksınız, devletimizi yıkamayacaksınız, Hakk’ın ve hakikatin sesini boğamayacaksınız, ümmetin son ümidini kıramayacaksınız. Özgürlüğü uğrunda nice kanlar dökmüş, nice canlar feda etmiş bir millet olarak bize, meydanı bu çapulculara bırakıp kaçmak yakışmaz. Bize yakışan tek millet diyerek, 80 milyon bir, beraber ve kardeş olarak Türkiye olmaktır.”

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar