İBB’nin kaleci yetiştirme projesi kampı Maltepe’de

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştirak şirketi olan Başakşehir Futbol Kulübü, Türk futbolunun en önemli sıkıntılarından olan kaleci yetiştirilmesi konusuna destek vermek amacıyla geleceğin kalecilerini yetiştirecek çok önemli bir projeye imza atıyor.

“Futbol Oynamayan Çocuk Kalmayacak” sloganıyla düzenlediği Futbol Akademi Kampı ve Yetenek Avı Projesi’nin 2. Etabı Anadolu yakasında Maltepe Sahil Spor Tesisleri’nde, Avrupa yakasında İBB Bayrampaşa Stadı’nda gerçekleştirdi.

Geleceğin kalecilerini küçük yaştan itibaren eğitmek için iki ay önce başlayan Kaleci Eğitim Projesi’ne 7-14 yaş arası start alan Kaleci Eğitimi projesine toplam 146 kaleci adayı katıldı.

17 Ağustos Perşembe günü saat 13.00’de İBB Bayrampaşa Stadı’nda düzenlenecek Kaleci Eğitim Projesi Tanıtım Programına; İBB ve Başakşehir Spor Kulübü’nden üst düzey yöneticilerin, sporcu ve teknik adamların yanı sıra, Futbol Yorumcusu Rıdvan Dilmen, Türk Milli Takımı Kalecisi ve Başakşehir Futbol Kulübü Kalecisi Volkan Babacan ile eski Türk Milli Kalecisi Rüştü Reçber de katılacak. Dilmen, Babacan ve Reçber, geleceğin kaleci adaylarıyla buluşarak eğitimlerdeki başarılarını görecek ve genç yeteneklere tecrübelerini aktaracak.

İBB’nin kaleci yetiştirme projesi kampı Maltepe’de

İBB’nin kaleci yetiştirme projesi kampı Maltepe’de

İBB’nin kaleci yetiştirme projesi kampı Maltepe’de

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Önerilen Başlıklar
Yorumlar