Doğal taş ve teknolojileri fuarı İstanbul’da

Dünya doğal taş rezervlerinde sahip olduğu %40’lık pay ile Türkiye şu anda dünya taş piyasalarını ‘domine’ eder durumda. Sürekli genişleyen ve sayısız karlı fırsatları içerisinde barındıran Türkiye taş pazarı artık, PROJECT MARBLE EURASIA DOĞAL TAŞ, MERMER PROJE VE TEKNOLOJİLERİ FUARI’nda buluşmaya hazırlanıyor. 23-26 Ağustos 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan bu buluşma, İstanbul Fuar Merkezi’nin ev sahipliği ile gerçekleşecektir.

Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika arasında bir köprü olan Türkiye, dünya doğal taş ticareti açısından kilit bir role sahiptir. Bu stratejik öneme sahip konumu nedeniyle, PROJECT MARBLE EURASIA’nın Türkiye’nin mermer ticaretine önemli bir katkı sunması beklenmektedir. Birçok Türk ve uluslararası kuruluşun desteğiyle, PROJECT MARBLE EURASIA sektör profesyonellerini İstanbul’un büyülü atmosferinde buluşturmaya hazırlanmaktadır.

Organizatörler, 20 farklı ülkeden 400 yüksek profile sahip iş adamlarından oluşan bir “Alım Heyeti” organize ederek, bu heyetin fuara ziyaretçi bazda katılımını taahhüt etmektedir. Bu Alım Heyeti’nin tüm ulaşım ve konaklama masrafları yine organizatör şirketler tarafından karşılanacaktır.

Türki Cumhuriyetler, Asya, Körfez, Kuzey Afrika ve Balkan ülkeleri dahil olmak üzere 21 ülkeden alım heyetleri, zengin ve son teknoloji ürün portföyü ile yüzlerce mermer ve projenin sergileneceği PROJECT MARBLE EURASIA Fuarı’nın ziyaretçisi olacak.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar