Kartal Belediyesi Sanat Akademisi İlk Öğrencilerini Seçti, Kazananların Tam Listesi Burada..

KARTAL BELEDİYESİ SANAT AKADEMİSİ İLK ÖĞRENCİLERİNİ SEÇTİ

218 KARTALLI ÇOCUK ÜCRETSİZ SANAT EĞİTİMİ ALACAK

Çocukların ve gençlerin sanatsal yeteneklerini daima destekleyen Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde açılan Kartal Belediyesi Sanat Akademisi, ilk yetenek sınavını gerçekleştirdi ve ilk öğrencilerine merhaba dedi.

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından kurulan Sanat Akademisi’ne, 2 – 26 Ekim 2017 tarihleri arasında 632 başvuru kabul edildi. Başvuruda bulunan çocuklar, Sanat Akademisi’nin ilk öğrencileri olabilmek için
28 Ekim 2017 Cumartesi günü düzenlenen yetenek sınavında ter döktü.

Piyanist Prof. Cana Gürmen ve kemanist Prof. Cihat Aşkın danışmanlığında uzman akademisyenler tarafından düzenlenen sınavda 218 asil, 108 yedek öğrenci Kartal Belediyesi Sanat Akademisi’ne girme hakkını kazandı. Sınav sonucunda yerleştirmeler; piyano, gitar, keman, perküsyon, çello, flüt ve koro branşlarında öğrencilerin yeteneklerine göre yapıldı.

Kazanan öğrenciler, 0216 280 60 70 numaralı hattan ayrıntılı bilgi alabilirler. Kartal Belediyesi Sanat Akademisi yetenek sınavını kazanarak ücretsiz eğitim alma hakkını kazanan öğrencilerin listesi şöyle:

ÇELLO SINIFI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ

NO
AD-SOYAD
5
AYŞE SU UÇAR
8
ELİF BEYZA PEHİVANOĞLU
19
SÜMAYRA KAYA
20
AHMET MERİÇ KINALI
68
TUTKU ŞİRİN KARABIYIK
70
ELİF NAZ TOPRAK
105
Eylül Zehra KIZILATEŞ
115
Altan Efe Eker
116
Merve İlknur ÇAKMAK
223
Doğa Balım KARABOĞA
228
Ceren ŞENYILDIZ
251
Alim Yeşim TUNA
255
DURU ELİDA SUSAM
276
CEMRE KUKU
331
EFE ERDMİR
349
AZRA NESLİHAN ÇAKIR
377
ELVİN ÖZGEN
431
ASLI DOĞAN
439
MERVE KAPLANOĞLU
454
DUYGU GÖNENÇ
492
ELA CEYLİN YENER
507
İZEM ALPAY
533
HEVİN SILA ACAR
534
EGE GÜLLÜCE

YEDEK
NO
AD-SOYAD
65
EYLEM ZEYNEP ÖZKORKMAZ
101
Ege Seçkin BOZ
230
İrem Damla ÖZER
614
ONUR ÇİMEN

FLÜT SINIFI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ
NO
AD-SOYAD
8
DEFNE ÖZ
71
EYŞAN KAVİN BEYOĞLU
75
NEVA NUR ASLAN
105
Eylül Zehra KIZILATEŞ
110
Ahmet Egemen AKKILIÇ
128
Soydan Yağız YİĞİT
147
Hasan Arda ÇELİK
201
Alya Duru ÖZ
318
ARDA AŞLUN ERDEM
324
HAZAL NAZ KILIÇ
332
DİLAY ÇAVDAR
336
NURSİMA CEMİLOĞLU
392
NEHİR AĞBULAK
398
DURSUN KAYRA ÖZTÜRK
400
ZEYNEP MUTLU
412
ZEYNEP KÜÇÜKEROL
454
DUYGU GÖNENÇ
485
ZEYPNEP NEHİR AKTAŞ
496
BAHAR İNKAYA
506
MELİKE ECEM ALPAY
537
İREM ÇİÇEK
597
ZEYNEP GÜNAY
604
YAVUZ SELİM ÇELİK
619
ELİF ECE SU YAMAN

YEDEK
NO
AD-SOYAD
50
SILA ŞALDIRDAK
117
Deniz SARIKAYA
199
Yiğit Ali ÇAĞLAR
242
Helin BAYDAR
249
Şimal Zeynep TUNA
303
DORUK YILMAZ
357
ELİFNUR COŞANAY
379
İDİL GÜRBÜZ

GİTAR SINIFI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ
NO
AD-SOYAD
15
İKBAL ECE ŞAHİN
34
KUZEY REFİKLİ KUDOĞLU
135
Rengin Elif İPEK
155
Helin Hazal BERTAN
203
Zeynep KILAR
220
İrem Nisa EKİNCİ
304
EMİR CAN IŞITAN
339
BİLAL ALKHALİDİ
340
BORA ALKHALİDİ
350
EGECAN ŞAHİN
389
TUĞÇA KILIÇ
495
ELA NUR ÇELİK
499
HİLAL YAZICI
500
UFUK TURAN
523
SENA YASEMİN BULUT
535
MERVE ACAR
563
AYÇA DİZMAN
574
ARDA BİLLAR
581
TUĞÇE KESKİN
589
AZRA ARTÜRKASLAN
594
ARDA POLAT
595
TUANA EFSANE ALPAZ
627
YAREN DEREOĞLU
631
ARAS YÜKSEL

YEDEK
NO
AD-SOYAD
6
YAŞAR KEMAL AKGÜL
35
MERT ELMA
41
IRMAK ÇAMUR
58
ARDA ÖZER
82
GÖKDENİZ ÖZTÜRK
138
Berk ÇELTİK
139
Aylin GÜNAÇDI
184
Ceylin Naz DURMUŞ
190
Rümeysa ALDEMİR
205
Deniz Berdan ORMAN
250
Doruk Efe LÜLE
261
YAŞAR RÜZGAR YILMAZ
268
KEREM EFE YANAER
313
AHMET ALP ÇENGEL
317
ERDEM EYĞUN
363
DORUK EVREN FELEK
474
İREM KILIÇ
575
YİĞİT EMRE ŞEN

KEMAN SINIFI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ
NO
AD-SOYAD
27
OZAN DAĞLAR YILDIRIM
36
MİRA EYLÜL ÇETİNKOL
72
EYLÜL ŞAHİN
111
Sudenaz KESKİN
120
Zehra Ece KALKAN
129
İclal ALKAN
236
Zeynep Berra KAÇAN
254
NİL SEDNA ESKİKÖY
258
İLAYDA ÇOLAK
306
İREM ÇÜVELEK
334
EDİZ ÖZKAYA
342
NEVRA İLERİ
348
MERVE ZEYNEP ÇAKIR
394
ZEHRA CİNEMRE
404
MEHMET SELİM ÜRETMEN
421
FULYA HIZ
445
YAĞMUR ÖZDEMİR
498
ZEYNEP ŞİMAL YAZICI
545
BENGİSU AYŞE KÖSE
553
BERİL ŞEHU
572
BUĞLEM BEYAZIT
590
ZEYNEP ARTÜRKASLAN
593
ASYA EREL
628
YİĞİT DEMİRHAN

YEDEK
NO
AD-SOYAD
23
YOSUN UZUNOK
100
ALİ ÇİVİCİ
126
Emre Can GÜRBÜZ
148
Beril ATALAY
157
Yağmur USTA
235
Hayat Sude ÖZ
335
BERFİN SU ORMAN
436
EYLÜL GÜNEŞ GÜRGENÇ
508
MERVE KAYA
525
UMAY AYDIN
615
BARIŞ ÇİMEN

KORO SINIFI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ
NO
AD-SOYAD
79
DORUK TUĞRUL
80
ADA BİLGÜTAY
91
CANSU ARSLAN
130
Gökdeniz MALLI
133
Ecrin ŞAHİN
168
Eren DÜZGÜN
172
Eylül Yağmur KARAKURT
176
Zeynep Ece ÖZBEY
214
Göksu DEMİR
216
Asude Zeynep GÜN
217
Mustafa Eren GÜN
219
Aras SEVEN
242
Helin BAYDAR
261
YAŞAR RÜZGAR YILMAZ
262
KUZEY SERİM
265
ELİF İPEK HAMZA
270
DORUK PEKER
271
ÖZGÜ DURU DUMAN
276
CEMRE KUKU
278
ELA İMRE
290
GÜLŞEN VELİOĞLU
293
AZRA TAŞ
306
İREM ÇÜVELEK
307
IRMAK YAVŞAN
313
AHMET ALP ÇENGEL
329
ZEYNEY TANYILDIZ
332
DİLAY ÇAVDAR
366
ZEYNEPSU ASLAN
371
İNCİ NAZ AKOSMAN
372
EDA ŞAHİN
378
ASİL KAYRA ATEŞ
406
AHMET KAYRA YILMAZ
411
NEHİR KOCATÜRK
412
ZEYNEP KÜÇÜKEROL
413
NİLÜFER AYDIN
418
NEHİR SAĞLAM
426
BENSU CE3REN GEDİK
429
ÖYKÜ SUDE AKÇURA
449
AYÇA ŞANLI
459
MİRA DEMİRTAŞ
485
ZEYPNEP NEHİR AKTAŞ
511
DEFNE ÖZAY
516
AYÇE İDİL BİRCAN
559
DEFNE GÖKGÖZ
571
DENİZ BARAY ŞEN
577
ÇAĞLA SU ÇAYDERE
605
ZEYNEP ECE YAMAÇ
617
BETÜL KAYTAZ
622
HAKAN OMRAK
629
IRMAK KOCA

YEDEK
NO
AD-SOYAD
9
EGEMEN ARSLAN OĞLU
13
ECRİN OĞUZHAN
106
Elif Kayra KIZILATEŞ
221
Çağan SAĞIROĞLU
314
FATMA BELİNAY UYANIK
345
AYŞE NİSA YILMAZ
352
TALYA ATEŞ
403
OZAN SERHAT KAYA
414
ASYA AKPINAR
425
ECRİN YILDIRIM
434
CEYLİN BANDİLİ
463
MEHMET EMİR ALKAN
578
İLAYDA ARDIÇ

PERKÜSYON SINIFI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ
NO
AD-SOYAD
4
EFE BAYKAL
11
A.YAĞIZ ÇAKMAK
47
BERKİN SAVAŞAN
167
Barış KARACAN
196
Doruk TÜRKAN
214
Göksu DEMİR
216
Asude Zeynep GÜN
231
Buse EKREN
290
GÜLŞEN VELİOĞLU
297
AYDIN AHMET PAMUKLU
330
YAREN ÇAKALOĞLU
369
EMİR TOPTAN
435
SÜHEYLA KALABAŞI
438
TUĞKAN DEMİRCİ
447
MİNA AKSOY
451
ZEYNEP OKTAY
480
ARDA DARA ASLAN
489
DENİZ KARAN SAVAŞ
512
EFSA ALİZE KAYNAK
238
Asmen ATEŞ
546
SARP KARAHASANOĞLU
560
DAMLA RANA ÜNAL
577
ÇAĞLA SU ÇAYDERE
583
HAKAN YILMAZLAR

YEDEK
NO
AD-SOYAD
9
EGEMEN ARSLAN OĞLU
25
ÇAĞLA ZEYTİN
28
ECE GEZGİNCİ
29
EDANUR KOÇ
54
ECE AĞIR
57
EYLÜL TUMUR
141
Alara Ela AKKUTLU
142
Miray Nur NAZDAN
163
Arda YILMAZ
229
Umut KAPLAN
237
Zeynep Berra KAÇAN
226
Asmin Asude KORKMAZ
266
HALİL EFE HAMZA
270
DORUK PEKER
300
POYRAZ EFE YILMAZ
309
BERRA AYŞE KARSLIOĞLU
326
BURAK KORA
333
MERİÇ ÖZKAYA
367
ASU AÇIL
403
OZAN SERHAT KAYA
414
ASYA AKPINAR
425
ECRİN YILDIRIM
428
ÖYKÜ SUDE AKÇURA
446
BERKAY SAPMAZ
544
ASYA AŞAN
578
İLAYDA ARDIÇ

PİYANO SINIFI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ
NO
AD-SOYAD
3
OĞUZHAN MURAT GÜRBÜZ
28
ECE GEZGİNCİ
37
SERGEY ZING
66
OSMAN ARDA
136
Ceren Sezin BEKTAŞ
260
LARA EYLÜL YILMAZ
281
AYLİN MELEK DOĞAN
282
CEM EREN
354
EYLÜL İREM KARAKAŞ
399
NEHİR ACUNER
422
ELİF NAZ AKKAYA
424
POYRAZ TAŞ
484
NİL NEVA GÖÇEN
490
ATİLLA KAAN YILMAZ
491
ELİF AYDOĞAN
510
DEFNE ÖZAY
515
EREN IŞIKCEVAHİR
528
DOĞA ŞAHİN
632
MEHMET EFE TOKSOY
538
FERAY BEKTAŞ
569
ROBİN ÖZER
584
BERİL GÜLEN
586
NEHİR KADAĞANLIO
599
BELİS YILMAZ

YEDEK
NO
AD-SOYAD
95
TUNA ARAS SOSYAL
102
Başak GEYİKÇİ
112
Yasemin NERGİZ
232
Ela Sultan ŞENER
241
Ekin Ilgın BAYDAR
266
HALİL EFE HAMZA
269
AYÇA PEKER
293
AZRA TAŞ
526
UĞRUN RÜYA DOĞAN
536
DİLA ÇİÇEK
566
MELİSA CEREN KALYONCU
570
BERİL GÖÇER
576
NİL ARYA ÖNOVA
618
SELİN ŞAHİN

PİYANO SINIFI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ
NO
AD-SOYAD
14
ELİF ECRİN CAN
25
ÇAĞLA ZEYTİN
77
ADA AYŞE KAYA
151
Elya BUDAK
187
Eylül DİNÇER
219
Aras SEVEN
259
ÖZLEN ŞEN
277
ALİ ATİLLA KOÇ
283
IŞIL EREN
325
EVRİM EKİN AYGÜN
411
NEHİR KOCATÜRK
440
HAKAN AKBAŞ
442
EZGİ SENERAŞ
443
ELİF SNERAŞ
488
DURU ORAL
497
YAĞMUR İNKAYA
505
KEREM BÜKÜCÜ
516
AYÇE İDİL BİRCAN
530
SEÇKİN METİN
541
TİMUR ARSLAN
561
DEFNE BİLGE ÜNAL
564
AYÇA DİZMAN
592
LARA ROJDA ÜLGEN
621
BAŞAK AKTAŞ

YEDEK
NO
AD-SOYAD
16
DORUK GÜN TAŞ
26
K.ÇINAR YILDIRIM
169
Nehir KARAGÖZ
217
Mustafa Eren GÜN
244
İnci Deniz GÜN
271
ÖZGÜ DURU DUMAN
319
TOPRAK IRMAK AYDOĞDU
414
ASYA AKPINAR
475
AHMET SELİM NİĞDE
503
BARIŞ SEVEN
524
YAMAN AÇAN
574
ARDA BİLLAR
598
DENİZ GÖREN
626
ADA GÜNCE PAMUKÇU

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar