Kartal 24’de Reklam ve Açıklamalar

Kartal 24’de sunulan Google Adsense reklamları, tıklama ile gelir getiren reklamlardır. Bu reklamlar, Kartal 24’ün giderlerinin karşılanması ve daha güçlü bir yayın yapması için seçenekler oluşturur. Hiçbir belediye ya da siyasi parti tarafından Kartal 24’e maddi destek verilmemektedir.

Kartal 24, bazı zamanlarda, reklam engelleme yazılımlarını kullananların siteye girişlerini engelleyen bir yazılım kullanır. Bu yazılım, gelirlerin azaldığı dönemlerde etkinleştirilir. Bu yüzden, Kartal 24’ün kesintisiz yayın yapabilmesi için, eğer tarayıcınızda reklam engelleyicisi kullanıyorsanız, Kartal 24’ü beyaz listeye ekleyerek bize destek olabilirsiniz. Kartal 24’ü reklam engelleyicide beyaz listeye eklemekle ilgili bilgi almak için tıklayın. Kartal 24’de yayınlanan reklamlar Google’ın reklam şirketi üzerinden sunulmaktadır ve tamamen zararsızdır.

Reklam Seçenekleri

Kurumlar ve kişiler kendi reklamlarını Kartal 24 üzerinde sunmak isterlerse reklam seçeneklerini görüşmek için alttaki e-mail adresinden iletişime geçebilirler. Kurumların ve kişiler, çeşitli reklam seçenekleri ile Kartal 24’de yer alabilirler.

SEO şirketlerine veya dileyen herkese makale/yazı satışı yapılır, yazılar nofollow etiketi olmaksızın yazı ile ilgili kategoriden siteye girilir.

iletisim@kartal24.com