Starbucks Üyelerine Direnişe Destek Maili Gönderdi

Taksim ve Elmadağ’da direniş tarafından işgal edildiği iddia edilen Starbucks direnişle karşı karşıya geldikleri ve direnişin aleyhine hareket ettikleri yönündeki haberlerden dolayı boykot edilmekten çekinerek tüm üyelerine mail gönderdi.

Direnişi desteklerini açıklayan Starbucks halkın hizmetinde olduklarını belirtti.

İşte Starbucks’ın tüm üyelerine gönderdiği mail:

Starbucks Türkiye’den Kamuoyuna Duyuru

Taksim Gezi Parkı’nda yaşanan olayların başladığı ilk anlardan itibaren markamız hakkında özellikle sosyal medyada oluşan bilgi kirliliğinin aksine, Starbucks mağazalarımızın kapılarını herkese açık tutup, ihtiyacı olanlara her türlü gerekli yardımı sağladık.

Fiziki koşullarımız ve imkanlarımız el verdiği sürece mağazalarımıza sığınan binlerce kişinin, yiyecek, içecek, hatta tıbbi yardım ihtiyaçlarını koşulsuz olarak karşıladık. Çalışanlarımız, bütün insani koşulları zorlayarak, aldıkları ilkyardım eğitimiyle yüzlerce kişiye gerekli tıbbi ilk müdahaleyi yapmışlardır.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenliği en önemli önceliğimiz olup, ihtiyacı olan herkese yardım etmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Öte yandan mağazalarımıza yapılan ve can güvenliğini tehdit eden fiziki saldırıların tekrar yaşanmamasını temenni ediyoruz.

Toplumumuzun bu konudaki sağduyusuna ve hassasiyetine sonsuz inancımızla, kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

Starbucks Türkiye

2013-06-04_14h33_31

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar