Tesla otomobillere Fallout Shelter oyunu

Planın açıklanmasından neredeyse bir yıl sonra, Fallout Shelter nihayet Tesla Arcade’de sunulmaya başladı. Oyun, bu hafta piyasaya sürülen ve Cuphead, Missile Command, Stardew Valley, Super Breakout, Centipede, Asteroids, Lunar Lander ve daha önce eklenen diğer oyunlara katılarak 2020.20 yazılım güncellemesi ile geldi.

Tesla Arcade, şirketin yaklaşık bir yıl önce tanıttığı araç içi merkezde bulunuyor. Bu sayede, araç sahipleri doğrudan aracın ekranında oynayabilecek oyunlara erişebilir – bunlardan bazıları Tesla aracının direksiyon simidi ve fren pedalı kullanılarak Beach Beach Arabası 2 dahil olmak üzere oynanabilir.

Fallout Shelter elbette yeni bir oyun değil; şimdi iOS ve Android’e indirebilir ve akıllı telefonunuzda ve/veya tabletinizde oynatabilirsiniz. Oyun Tesla aracında tam olarak aynı şekilde çalışır – arkadaşlarınızın görünmesini beklerken veya arabanızı soğuturken biraz zaman harcamak için eğlenceli bir yol olabilir.

Şu anda tüm araçlar güncellemeyi almamıştır, bu nedenle yeni oyuna ve 2020.20 sürümünde getirilen diğer iyileştirmelere erişmek için bir süre beklemeniz gerekebilir. YouTuber “JuliansRandomProject” yazılım güncellemesini alan az sayıdaki kişiden biridir; Oyunun bir videosunu ve yukarıdaki videoda Tesla’da nasıl çalıştığını paylaştı.

Teslarati’ye göre, güncelleme TRAX uygulamasına da iyileştirmeler getiriyor ve araç içinde daha kolay video izlemek için Tesla Theatre’a yeni kontroller ekliyor – yani, sahipleri artık videoları oynatmak, duraklatmak ve atlamak için direksiyon simidi düğmelerini kullanabilirler.