Cebeci ve Kerpe Plajları sizi bekliyor

Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde yer alan plajlar, yaz aylarında İstanbulluların favorisi haline gelmeye devam ediyor. Tatilcileri sevindirecek bir haber de Kandıra Belediyesi’nden geldi. İlçenin muhtelif bölgelerine yerleştirilen kent görselleri kente ayrı bir güzellik katılırken, fotoğraf çekilmek isteyenler için de alanlar oluşturuldu.

Sahil bölgelerindeki turizm potansiyelini arttırmak ve ilçenin modern bir kimliğe kavuşabilmesi adına çalışmalar yürüten ilçe belediyesi, muhtelif yerlere konumlandırılan kutu harflerden oluşan görseller ilçeye ayrı bir renk katıyor.

Çalışmalar kapsamında bugüne kadar Namazgah Mesire Alanı, Cebeci ve Kerpe mahallerine yapılan estetik, dayanıklı, ekonomik ve çevreye uyumlu kent görselleri vatandaşlar tarafından beğeni topluyor.

Sahil bölgelerine ziyaret amaçlı gelen vatandaşların hayranlıkla baktığı kent görselleri gündüz ve akşam saatlerinde renkli ışıkları ile ilçe sakinlerinin ve ilçe dışından gelen misafirlerin sosyal medyada en fazla paylaştığı fotoğrafların başında geliyor.