MHP’den Kartal’da ilçe kongresi

Cumhur İttifakı üyesi MHP, Kartal’da ilçe kongresi yapmaya karar verdi. MHP’nin Kartal ilçe kongresi 16 Ağustos Pazar günü saat 12:00’da DSİ Dragos Sosyal Tesislerinde bahçede yapılacak.

Kongre kararı ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek, kongrenin Covid-19 tedbirleri kapsamında sadece hazirun listesindeki delegelerin katılımıyla yapılacağını söyledi. Özüpek’in açıklamaları şöyle:

Değerli Kartallilar ,kıymetli Ülküdaşlarım;dava ve yol arkadaşlarım. Milliyetçi Hareket Partisi Kartal İlçe Başkanlığımızın Olağan Kongresi 16 Ağustos Pazar günü saat 12.00’de D.S.İ. Dragos sosyal tesisleri açık alanında icra edilecektir. Kongre girişi tesisin sahil giriş kapisindan yapılacaktır.

Dünyada ve ülkemizde malum olan Covid 19 salgını nedeni ile,bilim kurulunun görüşleri ve genel merkezimizin talimatları doğrultusunda,kongremiz de kesinlikle seyirci ve misafir bulunmayacak, kongremiz sosyal mesafe kurallarına uyarak yapılacak olup ; Covid-19 tedbirlerinden dolayı sadece hazirun listemizde olan delegelerimizin katılımıyla gerçekleşecektir.

Dualarını ve desteklerini esirgemeyen bütün Ülküdaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Malum covid 19 salgını surecinden ötürü kucaklaşamadiğimiz tüm dava arkadaşlarımız ile ülkemizin salgından tamamı ile kurtulduğun da hep birlikte büyük bir birlik beraberlik şöleni ile bir araya geleceğimizin sözünü veriyor .tüm ulkudaslarima esenlikler diliyorum. Kongremizin ilçemize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.