BELTUR’lar yepyeni bir görünüme kavuşuyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden BELTUR AŞ’ye ait cafe ve restoranlarda yenileme çalışmaları devam ediyor. İlk olarak Kadıköy Caddebostan şubesinde uygulanan yenilenme, Kadıköy’de Suadiye, Şaşkınbakkal, Süreyyapaşa, Bakırköy ve Maltepe Küçükyalı şubeleriyle de devam etti. BELTUR, sahilden başlattığı yenilenme hareketini Kartal Atalar ve Maltepe Altıntepe şubelerinde sürdürüyor.

BELTUR olarak sahil bandındaki şubelere önem verdiklerini belirten BELTUR AŞ Genel Müdürü Güçlü Şeneler, “Yenileme hareketimizi de bundan dolayı sahil şubelerimizden başlattık. Sahil bandındaki beş şubemizi iki ay içinde yenileyip hızla hizmete aldık” dedi.

Şubelerde yapılan yenileme çalışmalarını anlatan Şeneler, “Bütün şubelerimizi farklı ve çağdaş bir dekoratif anlayışla yeniledik. Masa ve sandalyelerimize varana kadar her şeyi, İstanbulluların genel zevk ve anlayışına göre, modern çizgilere sahip mobilyalardan seçtik. Tüm şubelerimizi, içinde kitap okunabilen, çeşitli aktiviteler gerçekleştirilebilen, işle ilgili çalışmalar yapılabilen mekanlar olarak tasarladık. Wi-Fi ve kütüphane hizmetinin yanı sıra merkezi müzik yayını, yerinde pişirilen sıcak lezzetlerle zengin ürün gamına sahip BELTUR şubeleri artık, her yaştan İstanbullunun çok keyif alacağı mekanlara dönüştürüldü.” dedi.