İstanbul’da çakarlı araçla yol kesip vatandaşı bıçaklayan iş adamı çocuğu hakkında yeni gelişme

İstanbul Arnavutköy’de trafikte seyir halindeyken çakarlı lüks aracıyla bir başka otomobilin önünü keserek tartıştığı vatandaşı bıçaklayan, daha önce 6 ayrı suçtan kaydı olan iş adamı çocuğu Muhammet Enes U. (28), sosyal medyada oluşan tepkiler sonrası yakalanarak gözaltına alınan saldırgan tutuklandı.

Hadımköy’de önceki gün çakarlı minibüsü ile trafikte tartıştığı aracın önünü kesip araç sürücüsünü bıçakladığı görüntüler sosyal medyada büyük tepki çeken Muhammet Enes U. yakalandı.

Görüntülerde şüphelinin bıçakladığı sürücüye küfürler ettiği ve tehditler savurduğu duyuldu. Bir süre sonra telefon kaydı son bulurken saldırganın, tartıştığı sürücüyü 5 yerinden bıçakladığı öğrenildi. Saldırgan hakkında yakalama kararı verilip yurt dışına çıkış yasağı konuldu.

Polis ekiplerinin çalışması sonucunda ekipler çakarlı minibüsü Büyükçekmece’de ele geçirdi. Minibüs çekiciyle götürülürken saldırgan da Avcılar’da yakalanarak gözaltına alındı. Emniyeteki işlemleri tamamlanan salgıran, adliyeye sevk edildi ve ardından tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. Çakarlı saldırgan sevk edildiği mahkemece tutuklandı.