Kartalspor’de 2. Etap Kamp Adresi Nevşehir’in Gülşehir İlçesi

- Yorumlar

Birinci etap kampını Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde gerçekleştiren Kartalspor ikinci etap kampı için de Gülşehir’i seçti. Kartal Belediyesi tarafından Gülşehir’de inşa edilen Kapadokya Kartal Otel’de kamp yapan Kartalspor Orhangazispor ile yapacağı hazırlık maçından sonra tekrar Gülşehir yoluna düşmeye hazırlanıyor.

İkinci etap kampında teknik direktör Şaban Yıldırım’ın söylediklerine göre 4 maça daha çıkacak olan Kartalspor daha sonra İstanbul’a geri dönerek Spor Toto 2.lig macerasına başlayacak.

Şaban Yıldırım Oteli Çok beğendi ve tekrar gitmek istiyor
Teknik direktör Şaban Yıldırım oteli çok beğendiğini ve bu nedenle 2.kamp için de burayı düşündüklerini şu şekilde ifade etti: “Kamp yaptığımız Otel’e gelince doğruyu söylemek gerekirse böyle bir yer beklemiyordum. Yeni bir otel olduğu için sorunları daha fazla olan bir yerle karşılaşacağımı sanıyordum. Fakat şuan gayet rahat olduğumuzu söyleyebilirim. Antrenman saatlerini istediğimiz gibi belirleyebiliyoruz, yemek saatleri bize göre ayarlanıyor, yeni bir otel kalabalık değil, odalar rahat. Dolayısıyla otel ve kamp yeri açısından son derece memnuniyet verici bir ortamda çalıştığımızı söyleyebilirim. Hatta ikinci kampımızı da buraya almayı düşündük, planlarımız şuan böyle. “

Kartal Belediyespor’da aynı yerde
Amatör ligde mücadele eden Kartal Belediyespor’da aynı yerde dünyaca ünlü Life Kinetik stilinde antremanlarını sürdürüyor. Plates ‘de yapan Kartal Belediyespor yeni antreman metotlarını Dortmund’un yaptığı antremanlarla eş tutmaya çalışıyor.

Sadettin Demirtaş’da memnun
Kartal Belediyespor Teknik Direktörü Sadettin Demirtaş’da kamptan memnun olduğunu şu şekilde ifade etti: “Nevşehir’de Belediyemize ait bir otelin olması kamp yeri açısından bize büyük bir avantaj sağladı. Biz bu kampı yapamasaydık, bu çalışma ortamını ve yeni gelen arkadaşlarımızla birlik beraberliği ve uyumu bu kadar çabuk sağlayamazdık. Amatör takımların çoğu kampa gitmedikleri için bu kamp bizim oyuncularımızın kendilerini özel hissetmelerini sağladı. Oyuncularımızın kendilerini özel hissetmeleri çalışmalara da yansıyor. Kendilerinin nerede olduğunu görmelerini, takımın hedefinin ne olduğunu görmelerini ve bununla birlikte kendi performanslarının artmasını sağlıyor.”

İşte Kartalspor’un kamp fotoğrafları:
IMG_00985

IMG_0241

IMG_0149

IMG_01104

(fotoğraflar Kartalspor.org)

x