CHP Pendik Belediye Başkan Adayı İsmail Kabakçı’dan İftar

- Yorumlar

Türkiye Sakatlar Derneği Anadolu Yakası Şubesinin yönetimi tarafından Mübarek Ramazan Ayı Münasebetiyle üyelerine ve aileleri ile engelli dostlarına yönelik gerçekleştirdikleri iftar programlarının sonuncusu dernek bahçesinde gerçekleşti.

Ataşehir Belediye Başkanlığı Sosyal İşler Müdürlüğü destekli 3 kez Dernek üyeleri Hacı Halil EKŞi Hayrettin ÇAKAR ve son olarak Recep NASIL ailesinin verdikleri iftarda biraraya gelen TSD ailesi ve engelli dostları Ramazan Ayının fevzi ve bereketinden bol bol faydalanma fırsatı buldular.

Dernek Başkanı Birol EKŞİ yaptığı açıklamada;Bu yıl Ataşehir Belediyemizden iftar yemeği konusunda çok geniş kapsamda destek aldıklarını 3 kez program yaptıklarını ve üyelerimizde verdiği iftar yemekleri manasında birlik beraberliğimizi pekiştirdik. 02.08 2013 Cuma akşamı verdiğimiz iftar programımızı derneğimizin üyelerinden Recep NASIL adına NASIL Ailesi bizlere sunmuştur. İftarımıza destek ve onur veren Belediye Başkan Yardımcımız ve Pendik Belediye Başkan Adayı Sayın İsmail KABAKÇI bugun Recep kardeşimiz ve bizlere bir süpriz yaparak tüm programlarını iptal ederek bizlerle olmuştur. Derneğimizde asla bir siyasi tablo olmamıştır. İsmail KABAKÇI başkanımız bölgemizin tanılmış sivil toplum kuruluşlarında önde gelen her kesimin sevgisini kazanmış kişiliği derneğimizin eskiden beri İsmail abisi ve gönül dostudur.

Derneğimize eskiden beri kendi kişiliği ve bizlerin bir abisi gönül dostumuz olarak katılım yapar ve misafir olur.
Bu gecemizde kendi elleri ile yemekleri hazırlanması dağıtılması ve engellilerimize sunarak gönülleri bir kez daha fet etmiştir. Gönüllerden kalplere sıvan sevgisi bizlerde hiç eksilmeyecektir.

İftarımızı bereketlendirmiştir. Hep birlikte açılan oruç ve yemeklerden sonra kendinin ağzından sofra duası okunmuş. Geç vakitlere kadar engellilerle bol bol vakit geçirmiştir. Ayrıca son iftarımızı bizlerle açan ve onurlandıran Bir Umut Ol Zihinsel ve Bedensel Engelliler Derneği Başkanımız Sayın Nur ÖZGEN’e Sevgi Seli Sakatlar Derneği Başkan Yardımcımız Sayın Gülfen ÜREK ‘e Ataşehir Çankırılılar Derneği Yönetim Kurulu Arakadaşlarımız Sayın Ertuğrul BAYSAL Hüseyin BAYSAL Hüseyin ÇELİK’e ve tüm üyelerimize yönetim kurulu arkadaşlarıma, Ramazan boyunca desteklerini bizlerden esirgemeyen Gönül İnsanımız Ataşehir Belediye Başkanımız Sayın Battal İLGEZDİ ye Başkan Yardımcılarımız Sayın İsmail KABAKÇI’a Sayın Abdullah DER’e Sayın İlhami YILMAZ’a Sosyal İşler Müdürümüz Sayın Duygu KARACAN’a Aşevi Sorumlumuz Sayın Sibel Hanım ve Personellerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarken her daim yanımızda olan basınımızda sonsuz teşekkürlerimi sunuyor Şimdiden idrak edeceğimiz Ramazan Bayramının Milletimize Ulusumuza ve Tüm Engelli Kardeşlerimiz ailelerimiz ile Gönül Dostlarımıza Huzur Barış ve Hayırlar getirmesini diliyoruz sözleriyle bidirmiştir.

x