Kartalspor İkinci Etap Gülşehir Kampı Öncesi Moral Buldu

- Yorumlar

Birinci etap kampını Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde yapan ve oynadığı hazırlık karşılaşmalarında kötü sonuçlar alan Kartalspor geri döndüğü İstanbul’da kendi sahasında ağırladığı 3.Lig takımı Orhangazispor’u mağlup etmeyi başardı.

İkinci etap kampı öncesi yaptığı hazırlık maçında başarılı sonuç alan temsilcimizin gollerini Burak Akdiş ve Ersel kaydetti.

Şaban Yıldırım’ın yüzü güldü
Galibiyetten memnun olan TD Şaban Yıldırım daha önce kaybedilen hazırlık maçlarından sonra kendisine olan güvenin azalması sebebiyle bu karşılaşmayı kazdığı için rahat bir nefes aldı.

Şaban Yıldırım daha önce Kartalspor’un bu hazırlık maçından sonra 2.etap kampları için Nevşehir’in Gülşehir ilçesindeki Kapadokya Kartal Otele geri döneceklerini açıklamıştı.

Stat: Kartal

Hakemler: İzzet Kösterelioğlu, Azmi Kösterelioğlu, İsmail Kösterelioğlu

Kartalspor: Osman Şimşek, (dk. 45 Osman Kurtuldu) Cevat, (dk. 45 Ramiz Ok) Emrah, (dk. 45 Muammer) Mert, (dk. 45 Kerim), Anıl, (dk. 45 Fırat) Uğur, (dk. 45 Azat), Göktuğ, (dk. 45 Muharrem), Burak Göksel, (dk. 45 Okan), Yağızhan, (dk. 45 Mesut), Savaş, (dk. 45 Ersel), Yasin, (dk. 45 Burak Akdiş)

Orhangazispor: Ömer, Mehmet, Muhammet, (dk 57 Metin), Semih, (dk. 45 Kadir), Yaşar, Barış, Cem, (dk 75 Eren), Buğra, (dk. 45 Anıl), Tuna, (dk. 80 Bilal), Serhan, (dk. 45 Server)

Goller: Dk. 55 Burak Akdiş, Dk. 69’ Ersel Aslıyüksek ( Kartalspor)

Sarı Kartlar: Dakika 13 Göktuğ (Kartalspor)

x