Anket: CHP Kartal Adayı Kim Olmalı?

- 23 yorum

CHP Kartal adayı kim olmalı? Kartal halkı kimi istiyor?

Kartal Yirmidört halkın gündemini tutmaya devam ediyor. Anketleri internet aramalarında en üst sıralarda yer alan Kartal 24 gündem belirliyor.

Kartal’da CHP’den resmen aday adayı olan 8 kişi bulunuyor. Dr. Altınok Öz (Belediye Bakanı), Dr. Hüsnü Süslü, Mustafa Kul, Birsen Demirel, Erol Altınoğlu,Zeynep Gülru Özkan, Ali Turabi Artuç, Mustafa Yalçınkaya

Peki sizin tercihiniz kimden yana? CHP Kartal’dan kimi aday göstermeli? Kimi öneriyorsunuz? Halkın seçimi kimden yana?

1 Hafta sürecek olan ankete hemen oy verebilirsiniz
Ardından hemen yorum yazabilirsiniz.

2013-10-29_00h38_31

Önemli not: Kartal 24’ün güvenilir yapısı ve basın meslek ilkeleri sebebiyle anketlerimizin de kesin sonuçlar vermesi için yoğun çaba içindeyiz. Kartal 24 SYS Adminleri ankete eklenen veya eklenmiş olan hileli (yabancı siteler kullanılarak eklenen, ip değiştirme programları ile eklenen, spam programlarla eklenen, modeme reset atıp eklenen vb. ) oyları sürekli olarak kontrol altında tutup titiz bir inceleme ile siliyorlar ve silmeye devam edeceklerdir.

Adayları tanıyalım

Altınok Öz: 1969-1975 yılları arasında CHP Ankara Merkez İlçe Gençlik Kolları ve Sosyal Demokrasi Dernekleri Federasyonu (SDDF) üyesi olarak siyasi çalışmalarda bulunan Başkan Öz, emekli olmasının ardından siyasi çalışmalarını kaldığı yerden sürdürdü. Çeşitli demokratik kitle örgütlerinde üye ve yönetici olarak görev yapan Altınok Öz, kooperatif çalışmalarına hız verdi. Kartal ve civarındaki hurdacıları, Marmara Geri Dönüşümcüler Toplu İş Yeri Yapı Kooperatifi çatısı altında bir araya getirdi. 29 Mart 2009 Yerel Seçimleri’nde, %41,3’lük oy oranıyla CHP’den Kartal Belediye Başkanı olarak seçildi. Başkanlığı döneminde parklar yapılmasını sağladı. Başarılı icraatlarından bazıları Organik Pazar, Y. Bosnaspor’u alıp Kartal Belediyespor yapıp ilçe futboluna kazandırdı, Heykel Sanatında ilçede ilerleme, çeşitli yol düzenlemeleri, otoparktan belediye binasına başarı ile çevrilen ve açılışı yapılacak olan modern belediye binası, yaz turizmi olarak ise Adalar İlçesinde yapılan otel olarak gösteriliyor. En önemli icraatlarından birisi de Nevşehir’de Kartal halkı için satın alınıp modernize edilen ve geçen ay kurdelesini kestiği Kapadokya Kartal Otel.

Hüsnü Süslü: 1970 de Erzincan da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini İstanbul da tamamladı. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2002 yılında Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon ihtisasını tamamlıyararak uzman oldu. 2006 da Algoloji(Ağrı) Eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Algoloji Bilim Dalı’nda tamamladı. Aynı yıl Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğ. ve Arş. Hastanesi’nde Ağrı Merkezini açtı. 6,5 yıl süresince buranın sorumlu hekimi olarak görev yaptı. Halen Maltepe Üniversitesi Maltepe Tıp Fakültesi Hastaneleri Algoloji(Ağrı) Merkezi sorumlu hekimi olarak görev yapmakta, ağrı ile ilgili çalışmalara burda devam etmektedir.Genç ve başarılı doktorluk dönemlerinin yanı sıra geçmiş dönem İstanbul Milletvekili adayı da olmuş olan Süslü CHP içinde sevilen bir isim.

Mustafa Kul: 1957 yılında Erzincan’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimi Erzincan’da tamamladı. 1981 yılında Marmara Üniversitesi, Siyasal Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.
12 Eylül sonrasında kurulan SODEP’te Erzincan İl Yönetim Kurulu üyeliği, 1986-1987 yıllarında SHP Erzincan İl Başkanlığı görevlerinde bulundu. 18’inci, 19’uncu ve 20’inci dönem Erzincan Milletvekilliği, 52 Cumhuriyet Hükümetinde ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevinde bulundu. Milletvekilliği döneminde; İç İşleri, KİT, Sağlık ve Sosyal İşler, Tarım, Orman Köy İşleri gibi ihtisas Komisyonlarında üye olarak, dilekçe komisyonunda ise Komisyon Başkanlığı görevinde bulundu. İhtisas Komisyonlarının dışında;”Siyasi partilerin Genel Başkanlarının mal varlığının araştırılması” ve “Sivas Olaylarının araştırılması” komisyonunda Komisyon Başkanlığı, “Kamu İhalelerinin araştırılması” ve “POAŞ boru hatlarının araştırılması” komisyonlarında ise Komisyon Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Uzun süregerek SHP’de, gerekse CHP’de parti meclis üyeliği, MYK üyeliğive Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Mustafa Kul, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Op. Dr. Birsen Demirel: 1967 Malatya Doğumlu olan Demirel; ilk, orta ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamış. Ardından 9 Eylül Tıp Fakültesi’ni bitirmiş. Evli ve bir çocuk annesi. O da Altınok Öz ve Hüsnü Süslü gibi bir doktor. Birsen Demirel: “Eğer aday olup, başkanlığı kazanırsam, bir bayan olarak daha ince ve duyarlı olmayı hedefliyorum.”

Zeynep Gülrü Özkan: 1968 İstanbul’da doğdu. Ortaokul ve liseyi Kadıköy Anadolu Lisesinde okudu. Daha sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü’nü bitirdi. Mezun olduktan sonra 3 yıl uluslararası bir firmada müdür yardımcılığı yaptı. Bankacılık sektöründe çalıştı. Özkan 1 kız çocuğu annesi.

Ali Turabi Artuç: 1967 Gümüşhane Kelkit doğumlu olan Ali Turabi ARTUÇ, uzun bir süre Erzincan` da ikamet edip, eğitimlerini tamamladıktan sonra 1992 yılında İstanbul Kartal’ da iş hayatına başlamıştır.Aynı yıl Kartal` da, Artuçlar İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti`nin kurucusu olarak çalışmaya başlamıştır. Sanayici olarak başarılı geçen iş hayatında, sanayi ve lojistik sektöründe inşaat projelerine imza atmıştır. Birçok firmaya danışmanlık hizmeti vermiş olup, Okan Üniversitesi Danışma Kurulu üyesidir.1993 yılında CHP Kartal İlçe Başkanlığı` na üye olup, o günden bugüne CHP` nin birçok faaliyetlerinde aktif olarak bulunmuş, destek ve katkılarını sunmuştur.Fransızca bilen ARTUÇ, evli ve biri mimar, biri hukuk öğrencisi ve biri de lise öğrencisi olan üç çocuk babasıdır.

Mustafa Yalçınkaya: 01-12-1962 Yılında Antalya’nın Korkuteli İlçesinde,Kamu Kurumunda işçi olarak çalışan bir baba ve ev hanımı olan annenin ikinci evladı olarak dünyaya geldi.
ilk,Orta ve Lise tahsilini Antalya Merkez’de,Antalya lisesi mezunu olarak tamamladı.
Orta okul ve Lise yıllarında,gençlik örgütlerinde faal olarak çalışmalarda bulundu.
Hacettepe Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi Hukuk Fakultesini bitirdi.Türkiye Sakatlar Derneği Hukuk müşavirliğinin yanısıra faal avukatlık mesleğini icra etmektedir.
ABD ve Rusya başta olmak üzere dünyanın 10 ülkesinde mesleği ile ilgili incelemelrde bulundu,araştırmalar yaptı.
Evli,Evrim ve Mahir isimlerinde iki çocuk babasıdır.

Önemli Not: Aday adayları haklarında yazılan biyografileri eksik veya maddi hatalı bulurlarsa lütfen bizimle iletişime geçsinler.

Sona Eren Ankete Göz Atın: AK Parti Kartal Adayı Kim Olmalı?

Bu habere 23 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar
şaban aytar

selamlar aday olmak yetmiyor arkadaşlar önemli olan seçimi kazanabilecek aday sizler altınok öz kazandı bizde kazanırız zannediyorsunuz hepiniz rüyanızda bile puslu görürsünüğz lütfen kazanmış ve kazanmaya yakın adayı yani altınok öz’ü aday göstererk bir nebzede olsa şansımız var diyebilirsiniz saygılarımla

ADAMIN TEKİ

CHP HALKIN DEĞERLERİNE DÜŞMANDIR,İSLAMA VE MÜSLÜMANLARA DÜŞMANLIK YAPMAKTADIR,CHP BU HALİYLE ANCAK.K.KORE DE VEYA KÜBA DA SEÇİM KAZANIR,2.SEÇİMDEDE KAYBEDER,SANDIKLARDA HİLE YAPILDI DER.

    Burak

    Bos hayallere kapilmayin kartala yakisan her adiminda kartali seviyorum diyen kartala bugune kadar en guzel hizmetleri yapan sadece chp nin degil butun kartalin oyunu alip bizi akp zihniyetinden kurtaran Altinok Öz Baskanimdir. Ve ondan baskasi teferruattir.

atilla

Ülkemizde bakanlık yapmış,meclis içinde komisyon başkanlıkları yapmış sayın Mustafa Kul diğer adaylar içinde farklı konumdadır..Vizyonu ve bilgisiyle Kartal’ı İstanbul’un en gözde ilçesi yapacağına şüphe yoktur..

Samet

Sn Mustafa Yalçınkaya akademik kariyeri ile başarılı bir hukukçudur.Kartal halkının refahı için bir davayı üstlenmiş,insan emeği üzerinden çeşitli rant sağlayan Kartal’ın gelişmesi yönünde engel oluşturan tabakaya karşı hukuki mücadeleyi göstermek ve tamamı ile kartalı kartallıların yönetebileceği bir plartfom ve alt yapı sağlamayı amaçlamış biridir. Sn Yalçınkaya’nın mahalle birimlerinde gerçekleştirdiği toplantılara katılarak,ne demek istediğimi ,kendisini ve kartalla ilgili düşüncelerini daha net anlamış oluruz.
Teşekkürler …

Mustafa

Turabi Bey sizleri gönülden destekliyor, Kartal’ da Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz.

AYNUR

KARTAL’ DA PARTİMİZİN BAŞARI ÇITASININ HER GEÇEN GÜN YÜKSELMESİNE KATKI SAĞLAYAN TURABİ ARTUÇ’ A BAŞARILAR DİLİYORUM.

Merve

Selam verdiği gördüğü herkesi anket oylamasina teşvik eden partinin çıtasını yukselten Sayın Turabi Artuc a başarılar diliyorum.

Sabri Atmaca

KARTAL GENCİYLE, KADINIYLA, YAŞLISIYLA, HALKIYLA YANINDA TURABİ ARTUÇ. BAŞARILAR.

Sarı Selim

Site adminlerini tebrik ediyorum Turabi Artuç a verilen hileli oylar silinmiş. Bütün anketlerde hile yapıp daha sonra bakın halk beni istiyor demekten bıkmadılar.

SAMET

HER YÖNÜYLE KARTALA VİZYON VE SİNERJİ KATACAK TEK ADAY; TURABİ ARTUÇ… TEBRİKLER, BAŞARILAR DİLİYORUM KENDİSİNE…

Salih

Mustafa KUL’ u tek geçerim. Tecrübesiyle, birikimiyle, bilgisiyle insanlığıyla….

T C Ali Gülşahin

ben sayın MUSTAFA KUL’un bu işe en uygun kişi olduğunu düşünüyorum..

GÜRSEL GÜLER

SAYIN MUSTAFA KUL BEYEFENDİ, BAKANLIK VE 3 DÖNEM MİLLETVEKİLLİĞİ TECRÜBESİYLE ÇOK BAŞARILI İŞLERE İMZA ATACAKTIR.SAYGILARIMLA

Kartal 24

Arkadaşlar adayınızın oyunun yükselmesini istiyorsanız lütfen sosyal medyadan oy verilmesi için çalışın. Ankete hileli oy eklemeyin lütfen. Adminlerimiz çalışıyor ve hileli oyları siliyorlar. İstirham ediyorum. Sevgilerimle 🙂

Meltem

BİZLERİ LAYIKIYLA TEMSİL EDEBİLECEK TEK ADAY VAR; O DA SAYIN TURABİ ARTUÇ…

ümit kılçer

Mustafa kul geçmişiyle tecrübesiyle kartala aday olmalıdır ve büyük bir sayı üstünlüğünüde sağlayacağına inanıyorum

nurcan

TABİKİ TURABİ ARTUÇ .ZATEN TÜM ANKETLER BÖYLE DİYOR.BİZLER YANİ KARTALLILAR GENÇ DİNAMİK TEMİZ SİYASETÇİ TURABİ ARTUÇ U BAŞKAN OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ.

Mehmet Atlı

TURABİ ARTUÇ VİZYONU VE ÜRETKENLİĞİ İLE BAŞKAN OLMASI GEREKEN BİR ADAYDIR. BAŞARILAR DİLİYORUM…

Mehmet Atlı

KARTALA VİZYON VE ÜRETKENLİK KATACAK TEK ADAY TURABİ ARTUÇ TUR. KENDİSİNE BAŞARILAR DİLİYORUM. GÖNÜLLERİMİZİN VE KARTALIN BAŞKANIDIR…

Kartallı

Hayal kurmaya gerek yok kartal Altınok Öz dışında kaybedilir…

Tugba Bayram

Sayin Turabi ARTUC a basarilar diliyor, uretkenligi ile Kartal da Belediye Baskani gormek istiyoruz.

Seyfi ÇINAR

Kartalımıza YAKIŞAN tek aday Mustafa KUL