Kartal’da apartman ve site yöneticilerini bilgilendirme paneli

- Yorumlar

Çeşitli meslek odaları Kartal Belediyesi öncülüğünde apartman ve site yöneticilerini bilgilendirmek için bir araya geliyor. Bir takım yaşamsal nitelikte davranış ve önlemlerin anlatılacağı panel bugün saat 10-17 arasında Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Kartal Belediyesi ile TMMOB’a bağlı Makine Mühendisleri Odası, Elektrik Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası, İnşaat Mühendisleri Odası ve Jeofizik Mühendisleri Odası’nın ortaklaşa düzenlediği Apartman ve Site Yöneticilerini Bilgilendirme Paneli, 17 Kasım Cumartesi günü 10:00-17:00 saatleri arasında Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenecektir.

Panelde; Asansör Yıllık Kontrolleri ve Bakımları, BEP Yönetmeliği, Binalarda Merkezi Sistem, Binalarda Mekanik Tesisat, Isı Pay Ölçerler, Bina Yalıtımı, Su Depoları, Afet Yönetmeliği, Ortak Yaşam Kültürü, Elektrik Tesisatları, Yangın Güvenliği, Ortak Yaşamda Yasalar, Bina Güçlendirme, Baz İstasyonları ve Deprem Öncesi ve Sonrası Alınması Gereken Önlemler başlıkları altında sunumlar yapılacaktır.

x