CHP’den Ataşehir’de irtibat bürosu açılışı

- Yorumlar

CHP Yenisahra ve Barbaros Mahallesi İrtibat Bürosu açılışı bugün yapıldı. Açılışa CHP milletvekili, İstanbul İl başkanı, Ataşehir İlçe Başkanı, Ataşehir Belediye Başkanı ile Yenisahra- Barbaros Mahallesi Muhtarı katıldı.

CHP’nin Suriye’de rehin tutulan gazeteci Cüneyt Ünal’ın kurtulmasını başarı olarak değerlendiren Salıcı, AK Parti’nin mahallelerde sağladığı başarının önüne geçmesi için çalışacaklarını, bu başarı ile Erdoğan’ı Kasımpaşa’ya gömeceklerini söyledi.

Battal İlgezdi Konuştu

Salıcı’dan sonra konuşma sırası Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’deydi. Battal İlgezdi sözlerine Ataşehir’in sorunlarından bahsederek başladı. İlerleyen konuşmalarında ise Ataşehir’in daha fazla geliştirmek için bir takım çabalarda bulunduklarını ancak AK Parti’nin sürekli yollarına taş koyduklarını. Ama Ataşehir’i hiçbir şekilde AK Parti’ye bırakmayacaklarını söyledi.

Konuşmadan sonra İl Başkanı Salıcı, arabasına binip giderken Battal İlgezdi kahvehanelere kadar girerek, halkla kucaklaşıp sorunlarını dinledi. Battal İlgezdi’nin bu hareketi Ataşehir’li halk tarafından takdirle karşılandı.

x