Özcan Kızıltan’dan mağlubiyet sonrası açıklamalar

- Yorumlar

Kartalspor Teknik direktörü Özcan Kızıltan, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor mağlubiyeti sonrasında “Berabere ayrılsak üzüleceğimiz maçtan puansız ayrılmak bizi daha da üzdü” dedi.

Özcan Kızıltan konuşmasında şunları kaydetti:

Gaziantep’e gelirken rakibimizin ciddi ve bu lig’in iyi takımlarından biri olduğunu bilerek geldik. Oyunun geneline baktığımızda rakibimize pozisyon vermediğimiz ve çok net pozisyonlar bulduğumuz bir maçtı, bu pozisyonlardan yararlanamadık. Karambol den yediğimiz bir golle istemediğimiz bir sonuçla maalesef Gaziantep’ten ayrıldık.

Gaziantep’te berabere kalsak bile üzüleceğimiz bir maçtan puansız dönmek bizi daha da üzdü. Rakibimizi tebrik ediyoruz ve bu maçtan kendi adımıza dersler çıkartacağız, daha dikkatli olmak zorundayız çünkü futbolda pardon yok, futbol sonuç oyunudur. Oyuncularımda oldukça üzgün ama futbolda bunlar oluyor. Bu maçı geride bırakarak önümüzdeki hafta sahamızda oynayacağımız K.Erciyesspor karşılaşmasında bu karşılaşmadan çıkartacağımız dersle hazırlanıp, puan kaybını telafi etmek istiyoruz.

x