En iyi 5 yaz mevsimi kokteyli

Yaz mevsimi tamamen sulu kalmakla ilgilidir ve birçok kişinin sıcak aylarda gevrek bir kokteyl yudumlamaktan başka bir şey sevmediğini söylemeye gerek yoktur. Ancak sık sık, şekerli karıştırıcılar eklemek sizin yenilenmiş hissetmenizi sağlayabilir. Güneş ışınlarını, bunaltıcı sıcaklıkları ve yüksek nemi ekleyin ve kendinize dehidrasyon için mükemmel bir tarif edinin.

Bu sezon akıllıca bir şekilde içmeye başlamak için birkaç basit adım var. İlk olarak, içtiğiniz her alkollü içecek için en az bir bardak su için. Aç karnına içmekten kaçının; yakınlarda bir avuç sağlıklı atıştırmalık bulundurun veya (daha iyisi) içeceğinizi mangal yaparken için. Ve elbette, kendinizi hızlandırın. Kayıtlı diyetisyen Maggie Michalczyk’e göre, düşük ila şekersiz kokteyllere de eğilmeliyiz. Sadece sizi migren ile başbaşa bırakma olasılıkları az olduğu için değil, aynı zamanda uyuklamanıza neden olan kan şekeri artışını da ortadan kaldırırsınız.

Meyveli Sek Prosecco (Dry Prosecco With Fruit)

Bir Aperol Spritz’i sevdiğimiz kadar, bu kabarcıklı karışım daha az şeker içerir ve aynı derecede ferahlatıcıdır. Her türlü meyve işe yarıyor, ancak şeftali, yaban mersini, nar çekirdeği veya çilek popüler seçimlerdir. Nihai yaz tazelenmesi için, kokteyli soğuk tutmak için önce meyveyi dondurun (ıslatmadan).

Dry-Prosecco-With-Fruit

Tekila Soda (Tequila Soda)

Michalczyk, “Bu içeceğin sadeliğini seviyorum çünkü sadece tekila, limon ve soda ile yaz için süper taze bir tat,” diyor. Bir margarita’yı andırıyor, ancak daha az şekerle. “Bunu evde yapıyorsanız ve daha tatlı bir içecek seviyorsanız, önerim saf ve işlenmemiş doğal tatlılık için bir kaşık bal eklemektir” diye ekliyor.

Tekila-Soda

Mojito

Arka bahçenizde yetiştirdiğiniz naneleri, bu yaz bir grup mojitoyu kırbaçlamak için kullanın. Genellikle rom, nane yaprağı, taze limon suyu, basit şurup ve buz ile yapılan yaz mevsiminin lezzetlerini vurgulayan canlandırıcı bir kokteyldir. “Evde yaparken, daha yumuşak, daha sağlıklı bir versiyon için şeker koymaktan vazgeçebilirsiniz.”

Mojito

Spiked Seltzer

Michalczyk, “Yaklaşık 100 kalori ve 2 gram karbonhidrat (tipik bira kutunuzdan daha düşük) ile geliyor, alkollü maden suyu, bu yaz havuz kenarında dinlenirken iyi bir seçenek.” Glütensiz bir diyet uygulayanlar için de bir seçenektir çünkü çoğu bira gibi fermente edilmiş tahıllardan ziyade fermente şekerler ile yapılır.

Spiked-Seltzer

Gimlet

Cin hayranıysanız, bu yaz bir gimlet seçin. Michalimzy, “Bir gimlet sadece cin, limon suyu ve buz ve 200 kaloriden daha az olduğu ortaya çıkıyor” diyor. Bazı tarifler basit şurup gerektirir, ancak şekeri önlemek istiyorsanız, bunu atlayın.

Gimlet