Football Manager’dan Transferler Kartalspor’a Yaramadı

- Yorumla

Kartalspor’da sular durulmuyor. Hamza Tozkoparan’dan sonra gelen yönetim de takımı düzlüğe çıkaramadı. Ancak kabahat yine hocaya patlıyor. Teknik Direktör Şaban Yıldırım için şimdiden kulislerde “şaban’ı gönderin” şeklinde telkinler yapılıyor. Özellikle 2-1’lik Silivri hezimetinden sonra arka plandaki olaylar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı.

Kağıt üstünde başkan olan 75 yaşındaki Ergün Öztaner’in müdahale etmeyeceği, onun yerine asıl başkanlık görevini yapan, başkan yardımcısı Binali Aydın’ın durumdan rahatsız olduğu ve yeni teknik direktörler bakınmaya başladığı iddia edildi.

Football Manager’den transfer iddiası

Kartalspor yönetiminin oyuncu transferini gençlerin çok sevdiği Football Manager oyununu oynayarak yaptığı iddia ediliyor. Özellikle izleme komitesinin sürekli Football Manager 2013 oynayarak futbolcu seçmeye çalıştığı söyleniyor.

Şaban’ı göndermezse 2 haftaya Binali Aydın’ın kuyusunu kazacaklar

Kulislerden sızan iddialara göre Kartalspor yönetimi teknik direktör Şaban Yıldırım’ı göndermez ve Kartalspor maç kaybetmeye devam ederse zaten takım kötü giderse suç yüklenebilecek konumda görülen Binali Aydın’a kabahatin patlayacağı ifade ediliyor. Yaşlı kurtlar işi iyi bilir sözü ile de bunu perçinliyorlar.

x
Yorumlar