Sancaktepe’de Başkan Erdem’den İş Adamlarına Ziyaret

- Yorumlar

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem Sancaktepe’de bulunan esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Başkanımız, bu kapsamda bay ve bayan giyim alanında faaliyet gösteren Şafak giyimi ziyaret etti.

Sancaktepe’deki esnaf ve iş damları ile iletişim içinde olan Belediye Başkanımız, Osmangazi Mahallesi’nde hazır giyim üretimi yapan Şafak giyimi 31 Ekim Perşembe günü ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcısı Muhammed Ali Cankatar ile birilikte gerçekleştirilen ziyarette, şirket Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bulut, kurum hakkında bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bulut, ağırlıklı olarak bay ve bayan denim üzerine hazır giyim imalatı yapıldığını belirterek çalışmalar ve hedefleri hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkanımız İsmail Erdem ise : “ Sancaktepe iş potansiyeli yoğun olan bir kentimiz. İstanbul’da örnek olmuş bir sanayi yapımız var. Bu açıdan bakıldığında işadamlarımıza büyük görevler düşüyor. İş dünyasının temsilcisi konumunda olan sizler, iş adamı ve sanayicilerin yaşadığı sorunları gerek yerel yönetim olarak bizlere gerekse hükümete iletme noktasında sorumluluklarını bulunuyor. Yerel yönetim olarak iş adamalarımızın her zaman yanındayız” dedi.

Belediye olarak kentin ufkunu açacak projeleri hayata geçirmeye çalıştıklarını belirten Başkan Erdem: ‘‘Bir dünya şehri olmak istiyorsanız dünyadaki gelişmelere ayak uydurmak zorundasınız. Bu kentin Belediye Başkanı olarak rutin işlerle uğraşacak lüksümüz olamaz. Kentimizi kalkındırmak ve geliştirmek adına her gün yeni işler yapmak zorundayız. Bu kapsamda yoğun bir şeklide çalışımlarımızı sürdürüyoruz. Sancaktepe’nin vizyonu değişiyor’’ şeklinde konuştu.

x