Kartalspor Başkanı, Fethi Satıcı’yı Açlık Grevinden Vazgeçirtti

- Yorumlar

Kartalspor’un başarısız sonuçlarından dolayı yönetimi istifaya davet eden ve açlık grevi yapmaya başlayan duayen gazeteci Fethi Satıcı Kartalspor başkanı Ergün Öztaner’in “açlık grevini sonlandır yoksa ben giderim” sözlerinden sonra açlık grevini sonlandırdığını açıkladı.

Kartalspor sevdalısı ve Kartal Kent Konseyi Spor Komisyonu başkanı eski milli sporcu Fethi Satıcı açlık grevinden vazgeçti.

Onlarca üst düzey yöneticinin araya girmesine rağmen açlık grevinde kararlı olan Satıcı devreye Kartalspor başkanı Ergün Öztaner’in girmesiyle ikna oldu. Fethi satıcı açlık grevini sonlandırdı.

İşte Fethi Satıcı’nın telefon görüşmesi hakkındaki açıklaması:

KARTAL BELEDİYESİ BAŞKAN VEKİLİ VE KARTALSPOR YÖNETİM KURULU BAŞKANI( ERGUN BABA) SAAT: 15.40 SULARINDA BENİ ARADI VE HATIRI İÇİN BAŞLATMIŞ OLDUĞUM YÖNETİMİN İSTİFASINI İSTEMEM DOĞRULTUSUNDAKİ AÇLIK GREVİME SON VERMEMİ ÖZELLİKLE RİCA ETTİ. BU KONUNUN YÖNETİMİN,TEKNİK KADRONUN VE FUTBOLCULAR ÜZERİNDE OLUMSUZ ETKİ YAPTIĞINI DİLE GETİREN SAYIN ÖZTANER, ” BENİM HATIRIM İÇİN AÇLIK GREVİNE SON VER YOKSA BEN İSTİFA EDECEĞİM… KARTALSPOR, İÇİN İKİMİZDE FEDAHKARLIK YAPMAK ZORUNDAYIZ. HATIRIM İÇİN AÇLIK GREVİNE SON VER” ŞEKLİNDEKİ RİCASI ÜZERİNE VE ERGUN BABAMIZIN BİR EMRİ DİYE SON VERDİM… KARTALSPOR’UN DAHA FAZLA ZARAR GÖRMEMESİ İÇİN VE ERGUN BABAMIZI DAHA FAZLA ÜZMEMEM İÇİN AÇLIK GREVİMİ SONA ERDİRDİM… ZATEN ERGUN BABA ÜZÜLDÜĞÜ KADAR ÜZÜLDÜ…

x