Kartal 24 Gazetesi Yeni Yaşını Kutluyor

- Yorumlar

Gazetemiz yeni yaşını kutluyor. KARTAL 24, 10 Kasım 2012 günü okuyucusuyla buluşmuştu. Tam bir yılı geride bıraktık.

Tanıtım ve reklam kampanyası yapmadığımız halde, bir yıl içinde hit/tıklanma hedeflerimizi yakaladık. Bir medya kuruluşu için ayakta kalmanın bile çok zor olduğu bu dönemde, birlikte büyük bir başarıya imza attık.

Gururluyuz, mutluyuz. Bize destek veren okurlarımıza ve dostlarımıza içtenlikle teşekkür ediyoruz. Kuşkusuz bu başarıdaki en büyük paylardan biri KARTAL 24 ekibine ait. Ancak bir gazete okurları olmadan olmaz. KARTAL 24‘ün de sessiz kahramanları bir yıl boyunca gazetemizi takip eden, çevresine tanıtan okurlarıdır.

KARTAL 24, hiçbir sermaye grubu, siyasi parti, inanç çevresi, örgüt ve kuruluşla bağı olmayan; gerçek anlamda bağımsız ve bağlantısız bir halk gazetesi olarak doğdu. Bu kimliğini koruyarak korkmadan, boyun eğmeden, gerçeğe gözlerini yummadan habercilik yaptı. Dürüst, etik, inanç ve değerlere saygılı habercilik parolasıyla hareket ederek yerel basında çığır açtı. KARTAL 24 yeni yaşına girerken tüm servislerini yeniledi ve yepyeni hizmetleri kullanıma sundu.

KARTAL 24, desteğiniz devam ettiği sürece büyüyerek, güçlenerek ve kendisini sürekli yenileyerek yoluna devam edecek.

KARTAL 24 servisleri;
– Kartal24.com 24 Saat Haber
– Video Haber videoları ve daha fazlası
– Kent Rehberi Kartal Ayaklarının Altında
– Foto Galeri En Yeni ve Popüler Fotoğraflar
– Cevaplar Sorunu Soru Cevabını Al
E-Gazete Kartal’da Haberin Öncüsü
* Yakında, Etkinlik Rehberi Sistemi

KARTAL 24 servislerinden Kartal24.com, Video ve Kent Rehberi servisleri aynı zamanda mobil uyumlu servislerdir. Mobil cihazlardan da okunabilme şansı vardır. KARTAL 24 bülten abonelerine 2 günde bir E-posta bülteni de göndermektedir. Öte yandan KARTAL 24 1 yılda Anadolu Yakası’nın internetten en çok okunan yerel gazetelerinden biri de oldu.

x