Saadet Başakşehir Salona Sığmadı

- Yorumlar

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığı Tarafından İlçe Merkezinde Tertip Edilen Konferansta Salon Hınca Hınç Doldu, Birçok Kişide Programı Ayakta İzledi ve Yer Yokluğundan Geri Dönmek Zorunda Kalanlar Oldu.

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığı tarafından ilçe merkezinde, M.Salih Beşir’in katılımıyla “Siyasette Başarı Yolları” konulu konferans tertip edildi.

Konferans salonu hınca hınç doldu, birçok kişinin de ayakta izlediği konferansta, yer yokluğundan geri dönmek zorunda kalanlar oldu.

Düzenlenen bu organizasyona teşkilat mensupları yanı sıra çok sayıda misafir ve basın mensupları katıldı.

Katılımcıların dikkatle dinlediği program takribi bir buçuk saat sürdü.

Açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Akyüzlü, ilçe merkezindeki konferansların ayda en az iki kez yapılarak devam edeceğini söyledikten sonra, katılımcılara teşekkür etti.

Ardından “Siyasette Başarı Yolları” konulu konferansı vermek üzere kürsüye gelen M.Salih Beşir ayet ve hadislere dayanarak katılan yoğun kalabalığa hitab etti.

Zaman zaman Merhum Prof.Dr.Necmettin Erbakan’ın sözlerinde örnekler vererek konuyu ifade eden Beşir, eğer insan siyasette Allah rızasına dikkat ederse dünya ve ahreti için çok hayırlı bir iş yapmış olur, dedi.

Hayat iman ve cihattır sözünü hatırlatan Beşir konuşmasında, “Saadet Partili kadrolar siyaseti yakından takip eder.Hayatı bir bütün olarak ele alır.Bir mümin hayatı sadece ticaret ve siyaset olarak düşünemez. Çünkü hayat bir çok şeyin bir araya gelmesi ile can bulur. Siyasete Allah’ın rızasını kazanmak en büyük başarıdır.”, dedi.

x