CHP Örgüt Toplantısında ‘Bindirilmiş Kıtalar’ Şoku

- 5 yorum

CHP Aday adayları tanıtımı gündemli toplanan Kartal İlçe örgüt toplantısında ‘bindirilmiş kıtalar’ şoku yaşandı. İşte şok iddia;

iddiaya göre aday adaylarından bir tanesi birleşime Ataşehir ve Sancaktepe‘den destekçilerini araçlarla getirdi.

‘Bindirilmiş Kıtalar’ skandalı

Anket skandalı ile çalkalanan Kartal CHP’de şimdi de ‘bindirilmiş kıtalar’ skandalı patlak verdi.

Bu habere 5 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar
CEM TURAOĞLU

CHP LİYİM BİLE DEMEYEN CHP SAYESİNDE BELEDİYE BAŞKANI OLAN VE OY VERMİŞ SEÇMENİNE BİRÇOK ZARAR VEREREK BAŞARISIZ OLAN NEVŞEHİR’E OTEL YAPARAK TÜRKİYE DE MEMLEKETİNE YATIRIM YAPAN İLK BAŞKANLARDAN BİRİ OLAN VE PARTİNİN TÜM MERTEBELERİNİ İLÇE DAHİL ÜYE VE DELEGE BAZINDA HİÇE SAYAN MEVCUT BELEDİYE BAŞKANI ALTINOK ÖZ Ü ELEŞTİRİ KONUSU YAPMIYOSUNUZ,SADECE TÜM MEMLEKET İNSANLARINA FAYDASI DOKUNMUŞ MECLİS DE BULUNDUĞUNDA TÜM DİĞER MİLLETVEKİLLERİNE ÖRNEK TEŞKİL ETMİŞ ERZİNCAN DA KÖY KÖY FAYDASI OLMUŞ. HAKKINDA HİÇ BİR SİYASİ BAŞARISIZLIĞI OLMAYAN ÇİZGİSİNDEN VAZGEÇMEYEN DENENMİŞ. DENEYİMLİ, KARTAL SEÇMENİ İÇİN BİR ŞANS OLAN BİRİKİMLİ SAYIN BAKANIMIZ MUSTAFA KUL İÇİN YAZDIKLARINIZ VE KONU ETTİĞİNİZ KONULAR İÇİN SİZLERİ KINIYORUM. DÜŞDÜĞÜNÜZ DURUM İÇİN SİZLERE SADECE GÜLÜYORUM BEN. MEVLAMDA SİZİ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH.

METİN BOZTAŞ

KEŞKE HER SİYASETÇİ MUSTAFA KUL GİBİ HALKTAN, SOSYAL DEMOKRAT OLSA… BU GERÇEKLERİ GÖRÜN ARTIK….

Muzaffer Özyürek

ÇOK BAŞARILISIN SAYIN BAKANIM… YOLUN AÇIK OLSUN. MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIRMIŞ… SİZ SAYIN KUL’UN BİR EKSİĞİNİ BULAMADINIZ. YALAN YANLIŞ HABERLERLE GÜNDEMİ GEREKSİZ YERE MEŞGUL EDİYORSUNUZ. BEN BİR KARTALLI OLARAK, SAIN KUL U DESTEKLEMEK İÇİN ÖRGÜT TOPLANTISINA GİTTİM. YAZIK SİZE…. GÜÇSÜZLÜĞÜNÜZÜ BU ŞEKİLDE BASTIRAMZSINIZ.

hüseyin

mustafa kul erzincanda oyları böldüğün yetmedi sıra kartalda mı

Muhammed sancak

Kartal24 editörüne sesleniyorum lütfen şöyle haber niteliği olan insanların ilgisini çeken haberleri yapın ya. Böyle gidersen okuyucularını kaybedeceksin.