Kartal DP’den Öğretmenler Günü Kutlamaları

- Yorumlar

DP. Kartal İlçe Başkanı Sedat Özkan, Başkan Yardımcısı Gülay Şakar ve DP. Kartal Belediyesi Başkan Adayı Müslim Şahanoğlu, Öğretmenler Haftası nedeniyle Türkiye Kızılay Kartal Anadolu Lisesini ziyaret ettiler.

Fethi Satıcı’nın haberine göre, burada Lise Müdürü Ferit Esas, tarafından karşılanan DP heyeti öğretmenler odasını geçtiler ve burada öğlen tatilinde olan öğretmenlerin günlerini kutladılar ve karanfil sundular.

Tecrübeli bir eğitimci olan Şahanoğlu, bu arada Lise 2. Sınıf öğrencilerine eğitimle ilgili kısa bir Brifing sundu ve öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

PLAKET SUNDULAR
Başarılı eğitimci ve Lise Müdürü F!erit Esas’a eğitime olan katkı ve desteklerinden dolayı bir teşekkür plaketi sundular ve Esas’a teşekkür ettiler. Bu arada DP. Kartal Belediyesi Başkan Adayı Müslim Şahanoğlu, Lise Müdürü F!erit Esas’ sa bir demet karanfil sundu. Lise Müdürü Ferit Esas,” Bizleri bu mutlu günümüzde hatırladığınız için şahsım, öğretmenlerim ve öğrencilerim adına sizlere çok teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun” şeklinde duygularını dile getirdi. DP. Kartal İlçe Başkanı Sedat Özkan, “ Sayın müdürüm bende Kartal lisesi mezunuyum. Özellikle öğretmenler gününüzü kutlar, şahsım ve arkadaşlarımın adına saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Sizlerin bizlerin üzerindeki haklarını ödememiz mümkün değil. Sizler eli öpülesi öğretmenlerimizsiniz” dedi.

x