Şükrü Kontuk Çalışkanlığı İle Bir Adım Önde

- Yorumlar

AK Parti, Kartal’da 18 aday adayı ile rekor kırdı. Aday adayları arasından bir kişi yarattığı sinerji ile fark yaratarak ilerliyor. O isim Şükrü Kontuk.

Günyad Başkanı Şükrü Kontuk AK Parti’den aday adayı olduktan sonra çalışkanlığı ile fark yarattı ve bir adım öne geçti. Sayısız sivil toplum kuruluşu ziyareti yapan Kontuk esnaf arasında da sık sık adından söz ettiriyor.

40 Yıllık Kartallı

Kontuk’un en önemli özelliklerinden biri de Kartal’ın bağrından çıkması. 40 yıldır Kartal’da yaşayan Kontuk, Kartal esnafının en eskilerinden. Kartal’da Şafaklar Marketler Zinciri’nin sahibi olan Kontuk aynı zamanda Kartal’da ilk kez barkod kullanımını da gerçekleştiren kişi olarak sektöre yön vermiş bir iş adamı.

Heryerde Kontuk

Kartal’da AK Parti teşkilatı ile aynı çalışkanlığa sahip tek aday adayı Kontuk görünüyor. Esnaf ve sanatkarlar, sivil toplum kuruluşları, eğitim camiası ve kanaat önderleri Kontuk konusunda hem fikir.

Uzun zamandır Kartal’da yaşaması bakımından Kartal’ın sorunlarına hakim olan Kontuk, aynı zamanda proje üreten bir kaç aday adayından birisi.

>> Kartal 24 Gazetesi’nin Kontuk ile yapmış olduğu özel röportajı okumak için tıklayın

x