Mehmet Sekmen Erzurum’da Günün Konusu Oldu

- Yorumlar

Mehmet Sekmen’in Erzurum’dan aday olduğu iddiaları kentin gündemine bomba gibi düştü.  Sekmen’i tanımadıkları için başlarına iyi mi kötü mü gelecek bilmeyen Erzurum’lular Sekmen haberlerine aşağıdaki yorumları yaptı;

misafir
daha öncede Erzurum dışından belediye başkanları ve milletvekilleri geldi.Onun için ayıp olmaz Alıştık artık

Artık pusula değişti…
Haber doğruysa pek az kişinin tanıdığı sayın Sekmen hakkında ne yorumlar okuyacağız…

haaaaaaaaaaahha
Hayırlı olsun,Mehmet Sekmen doğru aday,işte bu.Şimdi diğerleri ne yapıyordur diye merak ediyorum kesin ofis ve evlerinde gözleri doluyordur hıçkıra hıçkıra ağlıyanlar bile vardır üzüntüden.evde karısını döven çocuğunun kafasında leptop ve genboy parçalayanlar bile vardır vaaaaaayyyyyyy.

Ayıptır!
Bu haber doğruysa eğer; Erzurum\’a, Erzurumluya, Muzaffer Gülyurt\’a, Murat Kılıç\’a, Saadettin Aydın\’a, Ahmet Küçükler\’e, Sıddık Arslan\’a vs. yapılmış bir ayıp ve terbiyesizliktir! Üstüne bir söze daha gerek yok!

Şükürler Olsun
Diğer adaylar yıkım olurdu, Sekmen başarılı ve idealist bir beyefendi. ………..

Misafir
Ak partinin 5 tane kuzu vekili olursa bu işler böyle olur şaşırmayın teskilatve ak Parti gönül vermiş arkadaşlar

Misafir
Ak Parti bu kadar basiretsiz olmuş mhp biraz düzgün aday bulunda ak Parti seçmenine sahip çıkma zamanı bu gormez tabloyu okuma zamanı mhp

ali
Erzuruma yakışacak bir belediye başkan adayı var biz ithal aday istemiyoruz. nüfus cüzdanında erzurum yazan herkes aday oluyo anlamıyorum bütün bunları.Erzurum un bir adayı var zaten buda DR. SIDDIK ARSLAN. Gerçek erzurumlu olan erzurum un sorunlarını iyi bilen vebu sorunlar içinde muhteşem projeleri olan biri.

fatih
eğer gerçekten bu aday doğru ise Erzurum AkParti seçmeni için hüsrandır.Mehmet bey şahsı hakkında en küçük bir değerlendirme yapmak mümkün değil.Ancak inanın il başta olmak üzere tüm ilçeleri hayatında kaç kez gördüğü tartışılır bir adayın iktidar partisinden aday olması kabul edilebilir bir durum değildir.Özellikle BDP nin bu seçimde mutlaka aday çıkarabileceğini görmemek, Erzurum u tanımamaktır. Ama önemi yok, Erzurumlu bir kez olsun akıllanmaz mı? bunun hesabını sormazlar mı?Milletvekilleri ve Erzurumun akil adamları ne iş yaparlar? Parti teşkilatı bu akıl almaz konuyu kendine ve Erzurum halkına nasıl açıklayacaktır. Yazık, gerçekten çok yazık! Hınıs ta Karayazıda, karaçobanda Tekman da hangi dili kullanacak? Erzurum merkezi bilmem ama güney ilçeler bu seçime karşı tepki göstereceklerdir. Nasıl geçen yerel seçimde Saadet kazandıysa Hınıs ı bu sefer de başkaları gelecektir…Ama önemi yok nasıl olsa Erzurum kimsenin umurunda değil ki! Olan millete oluyor, gerisi yalan!..

Tatar Ramazan
Erzurum`da adam mı kalmadı. Şimdi sandıkta cevap verme zamanı. MHP düzgün bir aday belirlesin oy vermezsem şerefsizim. Bu nasıl mantık. Hele Trabzon`a istanbuldan bir aday getirsinler bak neler oluyor. Sıra bizde.

nerdeeeee
Nerde erzurumda urfadaki gibi bilinçli seçmen bizim milletimiz koyun gibi götürür hiç görmediği adaya erzurumu hayatında görmemiş adama sırf Başbakan dedi diye oy verir bizim insanımız yazık bize

ayni nakarat
yine sahipsiz erzurum yine ayni nakarat erzurumun hangi sorununu biliyor

FAKI BABA
Bi daha FAKIBABA faciası yaşanacak. Demedi demeyin

x