Şahanoğlu: “Kartal Halkına Taşıyamıyoruz”

- Yorumlar

DP. Kartal Belediyesi Başkan Adayı Müslim Şahanoğlu, kanayan bir yaraya parmak bastı ve Yakacık’ın AYDOS Semtimizdeki Seraları inceledi.

Fethi Satıcı’nın haberine göre, seracılığın sebze ve meyve bakımından insan sağlığını yakından ilgilendirdiğine dikkat çeken Şahanoğlu, “ İlgililer Aydos’a gelecek ve burada ki seraları inceleyecek ve Seracılık yapanları toplayacak ve “Bu işi mi yapıyorsunuz arkadaşım neye ihtiyacınız var? Teknik heyette gelecek, bu arkadaşlara seramı sera tohumumu sulamamı yomlu ilaçlamama? Ne istiyorlarsa yapılacak ve diyecekler ki “ Arkadaşım senin bura da sürünmene gerek yok malını Kartal’da iki yere bırak, parasını benden al git” diyecek. Hem Seracı kalkınacak emde ben halkıma temiz organik topraktan çıkmış zararlı ilaçlardan arınmış mal satılmış olunacak” yorumunu yaptı.

shnog

AYDOS’U DİKKATE ALMAMIŞLAR
Şahanoğlu, şöyle devam etti:” Bu düşünceyle Aydos’ta geziyorum ve Seraları inceliyorum Aydos’ta Seracılığa uygun arazilerin sahipleri ile beraber iş birliği yapmak suretiyle biz ne katkı sunarız biz ne yardım ederiz. Onları yapalım burası da üretsin Kartal halkına Organik sebze ve meyve verelim. Seracılar mallarını Kartal’da iki pazara mallarını getirsin ve parasını da belediyeden alsın dönsün. Sebzeciliği ve meyveciliği mutlaka ve mutlaka zehirli maddelerden kurtaralım. Allah kısmet ederse, Kartal belediyesini kazanırsak Aydos’ta Seracılığın geliştirilmesi için projeler hazırlanacak ve Seracılık teşvik edilecek. Allah Kartal’ı Aydos gibi bir imkân vermiş ama Kartal’ın şimdiye kadar gelmiş geçmiş belediyeleri ve şimdiki Sayın Belediye Başkanı her nedense Aydos’u dikkate almamış ve buradaki sorunların çözümünü gerçekleştirememiş. Neden?

sghhh

x